FC Rosich Konyshevka - DYUSSH Oboyan (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Rosich Konyshevka
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-10 | MBU SSh №4 - FC Rosich Konyshevka | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-08 | FC Rosich Konyshevka - MBU SSh №4 | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
Σειρά 5
Γενικός
FC Rosich Konyshevka Ήττες 5
FC Rosich Konyshevka Χωρίς μηδέν παθητικό 5
FC Rosich Konyshevka Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
FC Rosich Konyshevka Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
FC Rosich Konyshevka Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Rosich Konyshevka - DYUSSH Oboyan
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, αγώνα FC Rosich Konyshevka - DYUSSH Oboyan, ώρα έναρξης 2024-05-18 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC Rosich Konyshevka και DYUSSH Oboyan συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: DYUSSH Oboyan
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-17 | DYUSSH Oboyan - FC Lgov | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-11 | FC Olimp-Dichnya - DYUSSH Oboyan | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-03 | DYUSSH Oboyan - FC Sudzha | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-27 | MBU SSh №4 - DYUSSH Oboyan | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-29 | DYUSSH Oboyan - FC Avtomobilist Rylsk | 5 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | Sapphire Dmitriev - DYUSSH Oboyan | 1 - 6 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-16 | FC Lgov - DYUSSH Oboyan | 6 - 3 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | DYUSSH Oboyan - FC Olimp-Dichnya | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-01 | FC Sudzha - DYUSSH Oboyan | 1 - 7 |
Βαθμολογίες
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |