KS Śniadowo - Orlęta Czyżew (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Śniadowo
IV. Liga - Podlaska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | KS Michałowo - KS Śniadowo | ακυρώθηκε | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-09 | KS Śniadowo - Krypnianka Krypno | 2 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Warmia Grajewo - KS Śniadowo | ακυρώθηκε | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-29 | KS Śniadowo - Hetman Tykocin | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-26 | Μπιέλσκ Ποντλάσκι - KS Śniadowo | 1 - 1 |
KS Śniadowo - Orlęta Czyżew
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, αγώνα KS Śniadowo - Orlęta Czyżew, ώρα έναρξης 2024-05-18 15:00:00 διεθνής ώρα.
KS Śniadowo και Orlęta Czyżew συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Orlęta Czyżew
IV. Liga - Podlaska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Orlęta Czyżew - Czarni Czarna Białostocka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-07 | Ρουχ Βισόκι Μαζοβίεσκιε - Orlęta Czyżew | ακυρώθηκε | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka | 6 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-29 | Klub Sportowy Wasilków - Orlęta Czyżew | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Orlęta Czyżew - Promień Mońki | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίγκρι Σουβάλκι | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
Ρουχ Βισόκι Μαζοβίεσκιε | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Μπιέλσκ Ποντλάσκι | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |