Piast Kołodziejowo - Zdrój Ciechocinek (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Piast Kołodziejowo
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Piast Kołodziejowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Noteć Gębice - Piast Kołodziejowo | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | Piast Kołodziejowo - MLKS Unia Gniewkowo | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | LTP Lubanie - Piast Kołodziejowo | 2 - 4 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | Piast Kołodziejowo - Zdrój Ciechocinek | 3 - 0 |
Piast Kołodziejowo - Zdrój Ciechocinek
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, αγώνα Piast Kołodziejowo - Zdrój Ciechocinek, ώρα έναρξης 2024-05-18 12:00:00 διεθνής ώρα.
Piast Kołodziejowo και Zdrój Ciechocinek συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Zdrój Ciechocinek
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-16 | Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Zdrój Ciechocinek - Kujawy Markowice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kruszyn | 4 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | Piast Kołodziejowo - Zdrój Ciechocinek | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |