AFCS Flacăra Ghinești - ACS Tartasesti (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AFCS Flacăra Ghinești
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AFCS Flacăra Ghinești - AS Săgeata Cătunu 1975 | 3 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AFC Crovu - AFCS Flacăra Ghinești | 4 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AFCS Flacăra Ghinești - ACS Tartasesti | 1 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | FC Viitorul Sălcioara - AFCS Flacăra Ghinești | 0 - 3 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | AFCS Flacăra Ghinești - AS Spic de Grâu Ghimpați | 2 - 3 |
Σειρά 7
Γενικός
AFCS Flacăra Ghinești + ACS Tartasesti Less than 4.5 cards 10 από 10
AFCS Flacăra Ghinești Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
AFCS Flacăra Ghinești Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
AFCS Flacăra Ghinești Less than 4.5 cards 9 από 9
ACS Tartasesti Νίκες 7
ACS Tartasesti Χωρίς Ήττες 21
ACS Tartasesti Χωρίς μηδέν παθητικό 4
ACS Tartasesti Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
ACS Tartasesti Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
ACS Tartasesti Less than 4.5 cards 10 από 10
AFCS Flacăra Ghinești - ACS Tartasesti
Romania Amateur, Liga 6 Dambovita, αγώνα AFCS Flacăra Ghinești - ACS Tartasesti, ώρα έναρξης 2024-05-19 12:00:00 διεθνής ώρα.
AFCS Flacăra Ghinești και ACS Tartasesti συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Dambovita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Tartasesti
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | FC Viitorul Sălcioara - ACS Tartasesti | 0 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | ACS Tartasesti - AS Spic de Grâu Ghimpați | 4 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AFCS Flacăra Ghinești - ACS Tartasesti | 1 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | ACS Tartasesti - ACS Rapid Dambovicioara | 7 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | ACS Miulesti - ACS Tartasesti | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Dambovita - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Băleni | 24 | 22 | 2 | 0 | 137:12 | 68 |
2
|
ACS Sportul Vlădeni | 24 | 18 | 1 | 5 | 113:27 | 55 |
3
|
ACS Gloria Iedera | 24 | 17 | 4 | 3 | 81:24 | 55 |
4
|
AS Olimpicii Ulmi | 24 | 13 | 1 | 10 | 93:60 | 40 |
5
|
CS Viitorul Postârnacu | 24 | 11 | 1 | 12 | 64:56 | 34 |
6
|
AS Viitorul Gorgota | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:107 | 24 |
7
|
AS Unirea Ogrea | 24 | 8 | 1 | 15 | 30:99 | 19 |
8
|
AS Luceafărul Dărmănești II | 24 | 5 | 1 | 18 | 34:115 | 16 |
9
|
AS Voința Valea Voievozilor | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:131 | -5 |
Liga 6 Dambovita - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Bezdead | 27 | 17 | 6 | 4 | 87:35 | 57 |
2
|
AS Malu Cu Flori | 27 | 16 | 6 | 5 | 77:39 | 54 |
3
|
ACS Valahii 1456 Târgoviște | 27 | 16 | 4 | 7 | 77:32 | 52 |
4
|
ACS FC Voința Buciumeni | 27 | 15 | 6 | 6 | 70:43 | 51 |
5
|
AFC Viitorul Pietroșița | 27 | 15 | 4 | 8 | 58:34 | 49 |
6
|
ACS Gloria Mănești | 27 | 12 | 3 | 12 | 67:77 | 39 |
7
|
AS Sportul Runcu | 27 | 11 | 2 | 14 | 52:58 | 35 |
8
|
AS Cetatea Târgoviște 1396 | 27 | 7 | 3 | 17 | 43:73 | 24 |
9
|
ACS Muscelul Văleni | 27 | 4 | 4 | 19 | 61:105 | 16 |
10
|
AS Gloria Doicești | 27 | 2 | 2 | 23 | 41:137 | 8 |
Liga 6 Dambovita - Sud 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tartasesti | 24 | 23 | 1 | 0 | 143:21 | 70 |
2
|
AFC Crovu | 24 | 16 | 3 | 5 | 68:33 | 51 |
3
|
AS Săgeata Cătunu 1975 | 24 | 12 | 4 | 8 | 61:64 | 37 |
4
|
ACS Miulesti | 24 | 9 | 5 | 10 | 55:61 | 32 |
5
|
AS Avântul Produlești | 24 | 8 | 7 | 9 | 45:50 | 31 |
6
|
ACS Rapid Dambovicioara | 24 | 9 | 4 | 11 | 48:69 | 31 |
7
|
AFCS Flacăra Ghinești | 24 | 9 | 3 | 12 | 49:70 | 30 |
8
|
AS Spic de Grâu Ghimpați | 24 | 4 | 3 | 17 | 33:91 | 9 |
9
|
FC Viitorul Sălcioara | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:66 | 2 |
Liga 6 Dambovita - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Găești | 27 | 24 | 2 | 1 | 108:24 | 74 |
2
|
AS Viitorul Șelaru | 27 | 20 | 4 | 3 | 106:35 | 64 |
3
|
ACS Olimpia Morteni | 27 | 19 | 1 | 7 | 96:49 | 58 |
4
|
AS Petrolul Răscăeți | 27 | 12 | 8 | 7 | 66:49 | 44 |
5
|
AFC Mătăsaru | 27 | 12 | 3 | 12 | 79:56 | 39 |
6
|
ACS Voința Vișina | 27 | 7 | 6 | 14 | 58:80 | 27 |
7
|
AS Unirea Cobia | 27 | 6 | 6 | 15 | 38:99 | 24 |
8
|
FC Progresul Străoști | 27 | 5 | 7 | 15 | 51:90 | 22 |
9
|
ACS Voința Ionești | 27 | 5 | 5 | 17 | 38:78 | 20 |
10
|
FC Gura Foii | 27 | 2 | 4 | 21 | 35:115 | 10 |