AS Genessis Filipești de Pădure - AS Potigrafu (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Genessis Filipești de Pădure
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | AS Genessis Filipești de Pădure - CS Brazi Popeşti | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | CS Măneşti 2013 Băltiţa - AS Genessis Filipești de Pădure | 1 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | AS Genessis Filipești de Pădure - Viitorul Poienarii Burchii | 3 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | Prahova Tinosu - AS Genessis Filipești de Pădure | 2 - 6 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | AS Genessis Filipești de Pădure - AS Potigrafu | 3 - 2 |
Σειρά 4
Γενικός
AS Genessis Filipești de Pădure + AS Potigrafu Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Genessis Filipești de Pădure Χωρίς Ήττες 5
AS Genessis Filipești de Pădure Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
AS Genessis Filipești de Pădure Less than 4.5 cards 9 από 9
AS Potigrafu Χωρίς Ήττες 13
AS Potigrafu Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
AS Potigrafu Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Genessis Filipești de Pădure - AS Potigrafu
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, αγώνα AS Genessis Filipești de Pădure - AS Potigrafu, ώρα έναρξης 2024-05-19 08:00:29 διεθνής ώρα.
AS Genessis Filipești de Pădure και AS Potigrafu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Potigrafu
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | FC Arizona Zalhanaua - AS Potigrafu | 2 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | AS Gorgota - AS Potigrafu | 1 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | AS Potigrafu - Flacăra Filipeşti de Târg | 3 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | AS Genessis Filipești de Pădure - AS Potigrafu | 3 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-12 | AS Potigrafu - Viitorul Predeşti | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |