CF S. Félix Marinha - CR Ataense (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CF S. Félix Marinha
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | Rio Ave B - CF S. Félix Marinha | 4 - 4 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | CF S. Félix Marinha - CR Ataense | 2 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | Custóias FC - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | CF S. Félix Marinha - União Sport Clube Baltar | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | FC Perafita - CF S. Félix Marinha | 2 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
CF S. Félix Marinha + CR Ataense Less than 4.5 cards 10 από 10
CF S. Félix Marinha Χωρίς νίκες 4
CF S. Félix Marinha Χωρίς μηδέν παθητικό 3
CF S. Félix Marinha Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
CF S. Félix Marinha Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
CR Ataense Χωρίς Ήττες 7
Προσωπικές συναντήσεις
CF S. Félix Marinha Χωρίς μηδέν παθητικό 4
CR Ataense Νίκες 4
CF S. Félix Marinha - CR Ataense
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão, αγώνα CF S. Félix Marinha - CR Ataense, ώρα έναρξης 2024-05-19 15:00:00 διεθνής ώρα.
CF S. Félix Marinha και CR Ataense συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Porto I Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CR Ataense
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | CR Ataense - AC Bougadense | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | CF S. Félix Marinha - CR Ataense | 2 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | CR Ataense - Rio Ave B | 1 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | Melres DC - CR Ataense | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | Custóias FC - CR Ataense | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
A.F. Porto I Divisão - Série 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CUD Leverense | 18 | 15 | 2 | 1 | 57:21 | 47 |
2
|
SC Nun´Álvares Paredes | 18 | 11 | 2 | 5 | 42:21 | 35 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:13 | 33 |
4
|
Custóias FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 30:21 | 28 |
5
|
CR Ataense | 18 | 8 | 3 | 7 | 33:28 | 27 |
6
|
Rio Ave B | 18 | 8 | 2 | 8 | 42:35 | 26 |
7
|
CF S. Félix Marinha | 18 | 7 | 2 | 9 | 23:34 | 23 |
8
|
AC Bougadense | 18 | 5 | 5 | 8 | 27:29 | 20 |
9
|
FC Perafita | 18 | 5 | 1 | 12 | 18:39 | 16 |
10
|
Melres DC | 18 | 1 | 0 | 17 | 6:63 | 3 |
A.F. Porto I Divisão - Série 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 18 | 12 | 4 | 2 | 34:16 | 40 |
2
|
FC Vila Boa do Bispo | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:16 | 33 |
3
|
ADC Várzea do Douro | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:19 | 31 |
4
|
GD Livração | 18 | 8 | 6 | 4 | 32:20 | 30 |
5
|
A.D. Baião | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:26 | 24 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 18 | 7 | 3 | 8 | 17:28 | 24 |
7
|
CCD Sobrosa | 18 | 5 | 7 | 6 | 28:33 | 22 |
8
|
FC Boelhe | 18 | 6 | 2 | 10 | 21:37 | 20 |
9
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 18 | 4 | 3 | 11 | 18:28 | 15 |
10
|
FC Vila Boa de Quires | 18 | 2 | 5 | 11 | 23:35 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Série 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lomba SC Amarante | 18 | 14 | 2 | 2 | 40:12 | 44 |
2
|
ADR Aveleda | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:21 | 39 |
3
|
FC Parada | 18 | 12 | 3 | 3 | 38:23 | 39 |
4
|
UD Torrados | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:21 | 25 |
5
|
AD Lustosa | 18 | 7 | 2 | 9 | 21:24 | 23 |
6
|
São Vicente Irivo | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:22 | 21 |
7
|
G.R.D. Rans | 18 | 5 | 4 | 9 | 27:33 | 19 |
8
|
UCR Boim | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:30 | 19 |
9
|
CCRD Águias de Figueiras | 18 | 5 | 2 | 11 | 24:37 | 17 |
10
|
FC Nespereira | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:50 | 8 |
A.F. Porto I Divisão - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 14 | 9 | 2 | 3 | 21:12 | 29 |
2
|
S.C. Salgueiros B | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
3
|
Lomba SC Amarante | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:18 | 25 |
4
|
CUD Leverense | 14 | 7 | 1 | 6 | 23:18 | 22 |
5
|
SC Nun´Álvares Paredes | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:15 | 21 |
6
|
CF Serzedo | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:20 | 13 |
7
|
FC Vila Boa do Bispo | 14 | 3 | 3 | 8 | 18:27 | 12 |
8
|
ADR Aveleda | 14 | 1 | 3 | 10 | 15:38 | 6 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Vandoma | 14 | 8 | 5 | 1 | 30:18 | 29 |
2
|
Os Lusitanos FCSC | 14 | 6 | 4 | 4 | 28:16 | 22 |
3
|
GD Águas Santas | 14 | 5 | 6 | 3 | 24:19 | 21 |
4
|
Gulpilhares FC | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 20 |
5
|
FC Pedras Rubras B | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 19 |
6
|
ADC Penamaior | 14 | 4 | 4 | 6 | 24:30 | 16 |
7
|
ISC Sobreirense | 14 | 2 | 5 | 7 | 17:33 | 11 |
8
|
CD Portugal | 14 | 2 | 5 | 7 | 19:27 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Bougadense | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:11 | 32 |
2
|
CR Ataense | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:16 | 28 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 14 | 6 | 4 | 4 | 26:26 | 22 |
4
|
Rio Ave B | 14 | 5 | 5 | 4 | 33:22 | 20 |
5
|
Custóias FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 26:21 | 18 |
6
|
CF S. Félix Marinha | 14 | 3 | 7 | 4 | 30:29 | 16 |
7
|
FC Perafita | 14 | 3 | 4 | 7 | 26:37 | 13 |
8
|
Melres DC | 14 | 0 | 2 | 12 | 9:38 | 2 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADC Várzea do Douro | 14 | 10 | 1 | 3 | 38:17 | 31 |
2
|
A.D. Baião | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:11 | 31 |
3
|
GD Livração | 14 | 9 | 3 | 2 | 29:16 | 30 |
4
|
CCD Sobrosa | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:20 | 16 |
5
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 14 | 4 | 3 | 7 | 13:27 | 15 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 14 | 3 | 3 | 8 | 16:22 | 12 |
7
|
FC Vila Boa de Quires | 14 | 3 | 3 | 8 | 19:31 | 12 |
8
|
FC Boelhe | 14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Vicente Irivo | 14 | 10 | 2 | 2 | 32:9 | 32 |
2
|
UD Torrados | 14 | 8 | 4 | 2 | 24:16 | 28 |
3
|
FC Parada | 14 | 8 | 2 | 4 | 33:18 | 26 |
4
|
AD Lustosa | 14 | 6 | 3 | 5 | 24:22 | 21 |
5
|
CCRD Águias de Figueiras | 14 | 6 | 2 | 6 | 26:22 | 20 |
6
|
UCR Boim | 14 | 2 | 8 | 4 | 21:23 | 14 |
7
|
G.R.D. Rans | 14 | 2 | 3 | 9 | 15:34 | 9 |
8
|
FC Nespereira | 14 | 0 | 4 | 10 | 12:43 | 4 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.C. Salgueiros B | 18 | 12 | 4 | 2 | 45:19 | 40 |
2
|
CF Serzedo | 18 | 11 | 5 | 2 | 27:14 | 38 |
3
|
Os Lusitanos FCSC | 18 | 10 | 1 | 7 | 21:21 | 31 |
4
|
GD Águas Santas | 18 | 8 | 5 | 5 | 35:28 | 29 |
5
|
CF Vandoma | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:22 | 27 |
6
|
FC Pedras Rubras B | 18 | 8 | 0 | 10 | 24:30 | 24 |
7
|
Gulpilhares FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 26:24 | 23 |
8
|
CD Portugal | 18 | 4 | 3 | 11 | 19:38 | 15 |
9
|
ADC Penamaior | 18 | 2 | 7 | 9 | 25:35 | 13 |
10
|
ISC Sobreirense | 18 | 3 | 3 | 12 | 10:28 | 12 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Serzedo | ||||||
|
S.C. Salgueiros B | ||||||
|
GD Águas Santas | ||||||
|
Os Lusitanos FCSC | ||||||
|
Gulpilhares FC | ||||||
|
FC Pedras Rubras B | ||||||
|
CF Vandoma | ||||||
|
ADC Penamaior | ||||||
|
ISC Sobreirense | ||||||
|
CD Portugal |