Κόστα Ρίκα - Pouso Alegre (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Κόστα Ρίκα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-20 | Κόστα Ρίκα - Σάο Ζοσέ | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-13 | Ιντερνασιονάλ - Κόστα Ρίκα | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-06 | Κόστα Ρίκα - Μαρίνγκα | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Pouso Alegre - Κόστα Ρίκα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-23 | Κόστα Ρίκα - Πατροσινένσε | 3 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Σάντο Αντρέ - Κόστα Ρίκα | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Κόστα Ρίκα - Αγκουά Σάντα | 2 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Αγκουά Σάντα - Κόστα Ρίκα | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Κόστα Ρίκα - Σάντο Αντρέ | 2 - 5 |
Σειρά 7
Γενικός
Κόστα Ρίκα Χωρίς νίκες 10
Κόστα Ρίκα Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
Κόστα Ρίκα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Κόστα Ρίκα Πρώτη να παραδοθεί 6 από 8
Pouso Alegre Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Pouso Alegre Πρώτη να παραδοθεί 5 από 7
Pouso Alegre More than 10.5 corners 6 από 7
Κόστα Ρίκα - Pouso Alegre
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Κόστα Ρίκα - Pouso Alegre, ώρα έναρξης 2024-05-19 19:00:00 διεθνής ώρα.
Κόστα Ρίκα και Pouso Alegre συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Pouso Alegre
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-20 | Pouso Alegre - Ιντερνασιονάλ | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-13 | Σάο Ζοσέ - Pouso Alegre | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-06 | Πατροσινένσε - Pouso Alegre | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Pouso Alegre - Κόστα Ρίκα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Pouso Alegre - Μαρίνγκα | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-17 | Αγκουά Σάντα - Pouso Alegre | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-11 | Pouso Alegre - Σάντο Αντρέ | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Σάντο Αντρέ - Pouso Alegre | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Pouso Alegre - Αγκουά Σάντα | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 10 | 8 | 2 | 0 | 28:5 | 26 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:12 | 21 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:15 | 15 |
4
|
Μανάους | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
5
|
Τρεμ | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:15 | 15 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:16 | 10 |
8
|
Χουμαϊτά | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:23 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:8 | 17 |
2
|
Άλτος | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
3
|
Τοκαντινόπολις | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
4
|
Ρίβερ | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:12 | 14 |
5
|
Μότο Κλαμπ | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6
|
Fluminense-PI | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:11 | 13 |
7
|
Cametá SC | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:12 | 11 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 10 | 1 | 5 | 4 | 9:17 | 8 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Ιγκουάτου | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 18 |
3
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:7 | 16 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
6
|
Σόουζα | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:17 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2
|
Ρετρό | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3
|
CSE | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4
|
Άσα | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5
|
Σακουπένσε | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6
|
Ζουζίρενσε | 10 | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
2
|
Ανάπολις | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:6 | 20 |
3
|
Καταλάνο | 10 | 4 | 5 | 1 | 11:6 | 17 |
4
|
Μίξτο | 10 | 3 | 5 | 2 | 13:10 | 14 |
5
|
Ουνιάο | 10 | 2 | 6 | 2 | 8:8 | 12 |
6
|
Ιπόρα | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:20 | 7 |
8
|
Ρελακ | 10 | 0 | 3 | 7 | 5:14 | 3 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 10 | 5 | 4 | 1 | 12:4 | 19 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Πορτουγκέσα | 10 | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4
|
Σέρα | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 13 |
6
|
Democrata FC | 10 | 2 | 4 | 4 | 5:11 | 10 |
7
|
Ipatinga | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:14 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:14 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρίνγκα | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:7 | 23 |
2
|
Ιντερνασιονάλ | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:4 | 20 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | 14 |
4
|
Σάντο Αντρέ | 10 | 3 | 5 | 2 | 10:9 | 14 |
5
|
Αγκουά Σάντα | 10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 13 |
6
|
Pouso Alegre | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:7 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:10 | 9 |
8
|
Πατροσινένσε | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:24 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σιανόρτε | 8 | 4 | 3 | 1 | 7:5 | 15 |
2
|
Αβενίντα | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
3
|
Κονκόρντια | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:8 | 14 |
4
|
Χερσίλιο | 10 | 2 | 6 | 2 | 9:9 | 12 |
5
|
Μπάρα | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
6
|
Novo Hamburgo | 8 | 2 | 4 | 2 | 7:7 | 10 |
7
|
Κασκαβέλ | 10 | 2 | 4 | 4 | 4:8 | 10 |
8
|
Εσπορτίβο | 8 | 2 | 2 | 4 | 3:7 | 8 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |