NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Strmec Bedenica
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Strmec Bedenica - NK Inker Zaprešić | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Polet Buševec - NK Strmec Bedenica | 8 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | NK Strmec Bedenica - NK Sloga Križ | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Lomnica - NK Strmec Bedenica | 4 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci | 1 - 2 |
Σειρά 6
Γενικός
NK Vatrogasac Zdenci Χωρίς μηδέν παθητικό 4
NK Vatrogasac Zdenci Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 8
NK Vatrogasac Zdenci Less than 4.5 cards 9 από 9
NK Strmec Bedenica Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
NK Strmec Bedenica Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
NK Strmec Bedenica + NK Vatrogasac Zdenci Less than 4.5 cards 7 από 7
NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci, ώρα έναρξης 2024-05-19 15:30:00 διεθνής ώρα.
NK Strmec Bedenica και NK Vatrogasac Zdenci συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Vatrogasac Zdenci
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Sloga Križ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Lomnica - NK Vatrogasac Zdenci | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | NK Klas Mičevec - NK Vatrogasac Zdenci | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Vatrogasac Zdenci - HNK Kobre Samobor | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |