CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CS Bradul Putna
Liga 4 Suceava | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | AS Progresul Frățăuții Vechi - CS Bradul Putna | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | CS Bradul Putna - ACS FC Şoimii Gura Humorului | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | ACS Recolta Fântânele - CS Bradul Putna | 1 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-21 | CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | ACS Moldova Drăgușeni - CS Bradul Putna | 3 - 5 |
Σειρά 5
Γενικός
CS Bradul Putna + ACS Juniorul Suceava Less than 4.5 cards 10 από 10
ACS Juniorul Suceava Less than 4.5 cards 9 από 9
ACS Juniorul Suceava Νίκες 3
CS Bradul Putna Νίκες 6
CS Bradul Putna Χωρίς Ήττες 13
CS Bradul Putna Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
CS Bradul Putna Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
CS Bradul Putna Less than 4.5 cards 10 από 10
CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava
Romania Amateur, Liga 4 Suceava, αγώνα CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava, ώρα έναρξης 2024-05-21 15:00:08 διεθνής ώρα.
CS Bradul Putna και ACS Juniorul Suceava συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Suceava, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Juniorul Suceava
Liga 4 Suceava | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | ACS Juniorul Suceava - ACS Moldova Drăgușeni | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | CSM Bucovina Rădăuți II - ACS Juniorul Suceava | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | ACS Juniorul Suceava - ACS Forestierul Frumosu | 5 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-21 | CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | ACS Juniorul Suceava - AS Bucovina Dărmănești | 10 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Suceava 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS FC Şoimii Gura Humorului | 28 | 24 | 2 | 2 | 110:25 | 74 |
2
|
ACS Juniorul Salcea | 28 | 24 | 1 | 3 | 110:16 | 73 |
3
|
CS Bradul Putna | 28 | 22 | 3 | 3 | 81:37 | 69 |
4
|
ACS Juniorul Suceava | 28 | 22 | 0 | 6 | 98:30 | 66 |
5
|
CSO Viitorul Liteni | 28 | 17 | 4 | 7 | 117:43 | 55 |
6
|
AS Progresul Frățăuții Vechi | 28 | 14 | 2 | 12 | 66:52 | 44 |
7
|
ACS Forestierul Frumosu | 28 | 13 | 2 | 13 | 64:79 | 41 |
8
|
ACS Șomuzul Preutești | 28 | 11 | 6 | 11 | 56:66 | 39 |
9
|
ACS Recolta Fântânele | 28 | 12 | 1 | 15 | 49:62 | 37 |
10
|
ACS Moldova Drăgușeni | 28 | 10 | 6 | 12 | 79:81 | 36 |
11
|
ACS Sporting Poieni Solca | 28 | 9 | 1 | 18 | 48:102 | 28 |
12
|
AS Minerul Iacobeni | 28 | 9 | 0 | 19 | 63:85 | 27 |
13
|
AS Bucovina Dărmănești | 28 | 7 | 0 | 21 | 46:122 | 21 |
14
|
AS Amatorii Rarău | 28 | 2 | 0 | 26 | 24:120 | 6 |
15
|
CSM Bucovina Rădăuți II | 28 | 0 | 0 | 28 | 3:94 | 0 |