AO FC Torpedo - Zelenograd-M (5-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
71.9 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
70 | Ilya Smirnov | G | |||
6 | Artem Andrukh | M | |||
9 | Daniil Reznichenko | M | |||
10 | Aleksandr Sakovich | M | |||
19 | Adlan Dzaurov | M | |||
20 | Ilya Kasjanov | M | |||
3 | Mark Nemchenko | M | |||
11 | Aleksandr Frolov | M | |||
33 | Maksim Podkolzin | M | |||
15 | Sergey Polikarpov | M | |||
41 | Artem Skatov | M | |||
Υποκατάστατο | |||||
4 | Bogdan Unchanin | M | |||
44 | Aleksandr Andropov | M | |||
42 | Ilya Bespalyi | D | |||
43 | Artem Doroshenko | F | |||
5 | Daniil Shumilov | M | |||
39 | Nika Mikoyan | M | |||
38 | Matvey Myagkov | M | |||
16 | Roman Garanin | G | |||
2 | Mikhail Dementjev | M | |||
12 | Mironshokh Dzhuraev | M | |||
21 | Kirill Titov | M | |||
23 | Pavel Salnikov | M |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
83.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
16 | Mikhail Moshoy | G | |||
3 | Egor Cherepenko | D | |||
4 | Nikita Nagaykin | D | |||
23 | Konstantin Povalyaev | D | |||
26 | German Kopylov | D | |||
8 | Roman Ermolov | M | |||
10 | Marat Rybinskiy | M | |||
18 | Kirill Oks | M | |||
24 | Ilya Koryakin | M | |||
11 | Danila Suvorov | F | |||
15 | Danila Podolyak | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Nikita Kononov | G | |||
9 | Danil Shekhovtsov | D | |||
5 | Vyacheslav Fedechkin | F | |||
7 | Vsevolod Boldyrev | M | |||
14 | Daniel Akimov | M | |||
19 | Filipp Manuylov | D | |||
21 | Maksim Mukhin | M |
Εκδηλώσεις: AO FC Torpedo
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 17 | |||
2024-07-10 | FC Devyatka Moscow - AO FC Torpedo | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-04 | AO FC Torpedo - Sokol Moscow | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-02 | AO FC Torpedo - FC Impuls-M Moscow | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | CSP Dinamo Moscow - AO FC Torpedo | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-20 | Rosich-M Moscow - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-17 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-14 | AO FC Torpedo - Krasnogvardeets | 3 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-11 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | διακόπηκε |
Σειρά 11
Γενικός
AO FC Torpedo Νίκες 4
AO FC Torpedo Χωρίς Ήττες 14
AO FC Torpedo Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
AO FC Torpedo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
AO FC Torpedo Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 10 από 10
AO FC Torpedo Νικητής 1ου ημιχρόνου 5 από 7
AO FC Torpedo Less than 4.5 cards 4 από 5
Zelenograd-M Less than 4.5 cards 5 από 7
Zelenograd-M Ήττες 4
Zelenograd-M Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Zelenograd-M Πρώτη να παραδοθεί 6 από 7
AO FC Torpedo - Zelenograd-M
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, αγώνα AO FC Torpedo - Zelenograd-M, ώρα έναρξης 2024-05-23 15:30:00 διεθνής ώρα.
AO FC Torpedo και Zelenograd-M συμμετέχει στο πρωτάθλημα Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Zelenograd-M
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-02 | Zelenograd-M - Novator Moscow | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | MFA Sokol Moscow - Zelenograd-M | 6 - 2 | |
Γύρος 16 | |||
2024-06-24 | Zelenograd-M - Megasfera Moscow | 1 - 5 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-20 | Zelenograd-M - SSH 75 | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-14 | Smena Moscow - Zelenograd-M | 4 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-11 | Zelenograd-M - FC Devyatka Moscow | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Troitsk | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:20 | 35 |
2
|
Rosich-M Moscow | 13 | 11 | 1 | 1 | 72:23 | 34 |
3
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 16 | 10 | 3 | 3 | 45:25 | 33 |
4
|
Smena Moscow | 14 | 10 | 2 | 2 | 48:22 | 32 |
5
|
AO FC Torpedo | 13 | 9 | 3 | 1 | 44:17 | 30 |
6
|
Sokol Moscow | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:19 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 16 | 9 | 1 | 6 | 59:29 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:35 | 19 |
9
|
Trudovye Rezervy-M | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:18 | 17 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:33 | 17 |
11
|
Cantera Football Academy | 13 | 5 | 2 | 6 | 34:38 | 17 |
12
|
Krasnogvardeets | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:49 | 14 |
13
|
SSH 75 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:37 | 14 |
14
|
FC Impuls-M Moscow | 14 | 2 | 3 | 9 | 19:39 | 9 |
15
|
Zelenograd-M | 15 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 8 |
16
|
Novator Moscow | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:59 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |