FC Olimp-Dichnya - Sapphire Dmitriev (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Olimp-Dichnya
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-11 | FC Olimp-Dichnya - DYUSSH Oboyan | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-28 | Sapphire Dmitriev - FC Olimp-Dichnya | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | FC Olimp-Dichnya - FC Sudzha | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | FC Olimp-Dichnya - MBU SSh №4 | 5 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-15 | FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk | ακυρώθηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | DYUSSH Oboyan - FC Olimp-Dichnya | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-02 | FC Olimp-Dichnya - FC Lgov | 1 - 1 |
Σειρά 5
Γενικός
FC Olimp-Dichnya Χωρίς Ήττες 4
FC Olimp-Dichnya Χωρίς μηδέν παθητικό 6
FC Olimp-Dichnya Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
FC Olimp-Dichnya Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
FC Olimp-Dichnya Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Olimp-Dichnya - Sapphire Dmitriev
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, αγώνα FC Olimp-Dichnya - Sapphire Dmitriev, ώρα έναρξης 2024-05-24 15:00:06 διεθνής ώρα.
FC Olimp-Dichnya και Sapphire Dmitriev συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sapphire Dmitriev
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-18 | MBU SSh №4 - Sapphire Dmitriev | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-11 | Sapphire Dmitriev - FC Lgov | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-28 | Sapphire Dmitriev - FC Olimp-Dichnya | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-21 | Sapphire Dmitriev - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | FC Sudzha - Sapphire Dmitriev | 4 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | Sapphire Dmitriev - DYUSSH Oboyan | 1 - 6 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-16 | Sapphire Dmitriev - MBU SSh №4 | 5 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | FC Lgov - Sapphire Dmitriev | 4 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |