AS Foresta Mănăștiur - AS FC Progresul Racovița (4-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Foresta Mănăștiur
Liga 6 Timiș | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-22 | AS Avântul Căpăt - AS Foresta Mănăștiur | ακυρώθηκε | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-16 | AS Foresta Mănăștiur - CSO Făget II | 4 - 5 | |
Γύρος 23 | |||
2024-06-02 | AS Timișul Hitiaș - AS Foresta Mănăștiur | 5 - 5 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-26 | AS Foresta Mănăștiur - AS FC Progresul Racovița | 4 - 3 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-18 | AS Sporting Dumbrava - AS Foresta Mănăștiur | 1 - 1 |
Σειρά 10
Γενικός
AS Foresta Mănăștiur + AS FC Progresul Racovița Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Foresta Mănăștiur Ήττες 9
AS Foresta Mănăștiur Χωρίς νίκες 21
AS Foresta Mănăștiur Χωρίς μηδέν παθητικό 29
AS Foresta Mănăștiur Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
AS Foresta Mănăștiur Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 8
AS FC Progresul Racovița Νίκες 3
AS FC Progresul Racovița Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
AS FC Progresul Racovița Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
AS Foresta Mănăștiur + AS FC Progresul Racovița Χωρίς μηδέν παθητικό 3
AS FC Progresul Racovița Νίκες 3
AS Foresta Mănăștiur - AS FC Progresul Racovița
Romania Amateur, Liga 6 Timiș, αγώνα AS Foresta Mănăștiur - AS FC Progresul Racovița, ώρα έναρξης 2024-05-26 13:00:08 διεθνής ώρα.
AS Foresta Mănăștiur και AS FC Progresul Racovița συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Timiș, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS FC Progresul Racovița
Liga 6 Timiș | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-22 | AS Viitorul Ohaba Forgaci - AS FC Progresul Racovița | ακυρώθηκε | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-16 | AS FC Progresul Racovița - CSC Boldur II | 7 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-08 | AS VHP Pădureni - AS FC Progresul Racovița | ακυρώθηκε | |
Γύρος 23 | |||
2024-06-02 | AS FC Progresul Racovița - AS Avântul Căpăt | 1 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-26 | AS Foresta Mănăștiur - AS FC Progresul Racovița | 4 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Timiș - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC Partizan Diniaș | 16 | 16 | 0 | 0 | 85:23 | 48 |
2
|
AS Radniciki Soca | 16 | 11 | 2 | 3 | 54:28 | 35 |
3
|
AS Viitorul Cruceni | 16 | 11 | 0 | 5 | 54:21 | 33 |
4
|
AS Bârzava Partoș | 16 | 8 | 2 | 6 | 35:34 | 26 |
5
|
CSC Moșnița | 16 | 8 | 0 | 8 | 31:37 | 24 |
6
|
CSC Liebling II | 16 | 5 | 2 | 9 | 33:52 | 17 |
7
|
ASC Tolvădia | 16 | 4 | 0 | 12 | 28:70 | 12 |
8
|
AS Pădureni Lighed | 16 | 2 | 4 | 10 | 21:39 | 10 |
9
|
AS Cornești | 16 | 1 | 2 | 13 | 24:61 | 5 |
Liga 6 Timiș - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Fortuna Becicherecu Mic | 18 | 15 | 3 | 0 | 65:20 | 48 |
2
|
CS Șoimii Pesac | 18 | 12 | 4 | 2 | 64:27 | 40 |
3
|
CS Avântul Periam II | 17 | 12 | 3 | 2 | 83:30 | 39 |
4
|
CS Real Fibiș | 18 | 9 | 2 | 7 | 53:53 | 29 |
5
|
ACS Remetea Ianova 2008 | 18 | 8 | 1 | 9 | 51:50 | 25 |
6
|
AS Unirea Grabaț | 18 | 6 | 1 | 11 | 37:55 | 19 |
7
|
AS Checeana Checea | 18 | 5 | 0 | 13 | 51:52 | 15 |
8
|
AS FC Spartak Gottlob | 18 | 4 | 3 | 11 | 29:66 | 15 |
9
|
SS Politehnica Timișoara II | 18 | 4 | 3 | 11 | 34:60 | 15 |
10
|
ACS Pobeda Stár Bišnov II | 17 | 4 | 0 | 13 | 35:89 | 6 |
Liga 6 Timiș - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC Săcălaz | 18 | 18 | 0 | 0 | 86:23 | 54 |
2
|
CSC Ghiroda și Giarmata Vii III | 18 | 12 | 1 | 5 | 54:34 | 37 |
3
|
CS Gloria Moșnița Nouă II | 18 | 10 | 3 | 5 | 66:46 | 33 |
4
|
FC Srbianca Moșnița Veche | 18 | 10 | 3 | 5 | 69:63 | 33 |
5
|
FC Auto Timișoara | 18 | 10 | 2 | 6 | 73:49 | 32 |
6
|
CS Timișul Șag II | 18 | 7 | 3 | 8 | 64:63 | 24 |
7
|
ACS Atletico Timișoara | 18 | 4 | 5 | 9 | 57:82 | 17 |
8
|
AS Gruppo Select | 18 | 3 | 2 | 13 | 38:69 | 11 |
9
|
AS FC Timișul Urseni | 18 | 2 | 3 | 13 | 44:75 | 9 |
10
|
ACS Kids Sânmihaiu Român II | 18 | 1 | 4 | 13 | 32:79 | 7 |
Liga 6 Timiș - Seria 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ριπένσια | 18 | 16 | 0 | 2 | 72:17 | 48 |
2
|
ACS Electrica 1929 Timișoara | 18 | 14 | 0 | 4 | 55:29 | 42 |
3
|
CS Giroc Chișoda | 18 | 11 | 2 | 5 | 51:33 | 35 |
4
|
AS Unirea Cerneteaz II | 18 | 11 | 0 | 7 | 62:57 | 33 |
5
|
CSC Millenium Giarmata II | 18 | 10 | 1 | 7 | 75:49 | 31 |
6
|
CSC Pindul Dudeștii Noi II | 18 | 6 | 3 | 9 | 54:64 | 21 |
7
|
ACS Tim Star Timișoara | 18 | 5 | 3 | 10 | 38:60 | 18 |
8
|
CFR 1933 Timișoara | 18 | 5 | 1 | 12 | 26:56 | 16 |
9
|
CS FC Porto Bega Timișoara | 18 | 4 | 3 | 11 | 34:50 | 15 |
10
|
LPS Banatul Timișoara | 18 | 1 | 1 | 16 | 11:63 | 4 |
Liga 6 Timiș - Seria 5 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Ohaba Forgaci | 23 | 21 | 1 | 1 | 117:26 | 64 |
2
|
AS Steaua Roșie Stanciova | 24 | 18 | 1 | 5 | 78:33 | 55 |
3
|
AS VHP Pădureni | 24 | 17 | 2 | 5 | 76:48 | 53 |
4
|
AS Crvena Zvezda Stanciova | 24 | 16 | 3 | 5 | 100:53 | 51 |
5
|
CSC Olimpia Bucovăț | 23 | 15 | 1 | 7 | 90:54 | 46 |
6
|
AS FC Progresul Racovița | 23 | 12 | 3 | 8 | 89:48 | 39 |
7
|
FC Sintești Timiș | 23 | 7 | 2 | 14 | 40:83 | 23 |
8
|
CSO Făget II | 23 | 7 | 0 | 16 | 58:98 | 21 |
9
|
AS Avântul Căpăt | 23 | 5 | 6 | 12 | 48:75 | 21 |
10
|
CSC Boldur II | 23 | 5 | 4 | 14 | 47:87 | 19 |
11
|
AS Timișul Hitiaș | 23 | 5 | 3 | 15 | 47:93 | 18 |
12
|
AS Sporting Dumbrava | 23 | 4 | 6 | 13 | 43:61 | 18 |
13
|
AS Foresta Mănăștiur | 23 | 1 | 4 | 18 | 34:108 | 7 |