GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: GKS Gwarek Ornontowice
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS Gwarek Ornontowice - Tempo Puncow | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - GKS Gwarek Ornontowice | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | GKS Gwarek Ornontowice - LKS Tworków | 5 - 0 |
Σειρά 4
Γενικός
GKS Gwarek Ornontowice + Rekord II Bielsko Biala Less than 4.5 cards 10 από 10
GKS Gwarek Ornontowice Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
GKS Gwarek Ornontowice Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Rekord II Bielsko Biala Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala, ώρα έναρξης 2024-05-25 09:00:00 διεθνής ώρα.
GKS Gwarek Ornontowice και Rekord II Bielsko Biala συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Rekord II Bielsko Biala
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-06 | Rekord II Bielsko Biala - MKS Ledziny | 8 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Tempo Puncow - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Rekord II Bielsko Biala - LKS Tworków | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | GKS II Tychy - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |