Lajense AL - Independente Atalaia U20 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Lajense AL
U20 Alagoano | |||
Γύρος 7 | |||
2024-07-06 | Azzurra U20 - Lajense AL | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-26 | Lajense AL - Independente Atalaia U20 | 1 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-22 | Lajense AL - Zumbi U20 | 0 - 4 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-20 | Murici U20 - Lajense AL | 3 - 2 | |
2024-06-16 | Murici U20 - Lajense AL | Αναβλήθηκε |
Lajense AL - Independente Atalaia U20
Βραζιλία, U20 Alagoano, αγώνα Lajense AL - Independente Atalaia U20, ώρα έναρξης 2024-05-25 18:00:47 διεθνής ώρα.
Lajense AL και Independente Atalaia U20 συμμετέχει στο πρωτάθλημα U20 Alagoano, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Independente Atalaia U20
U20 Alagoano | |||
Γύρος 7 | |||
2024-07-05 | Independente Atalaia U20 - Murici U20 | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-26 | Lajense AL - Independente Atalaia U20 | 1 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-08 | Azzurra U20 - Independente Atalaia U20 | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-01 | Independente Atalaia U20 - Zumbi U20 | 0 - 7 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-25 | Lajense AL - Independente Atalaia U20 | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
U20 Alagoano – Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSA U20 | 5 | 5 | 0 | 0 | 11:1 | 15 |
2
|
Desportivo Aliança U20 | 5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 12 |
3
|
Guarani de Paripueira U20 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 12 |
4
|
Grota do Facão U20 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:4 | 9 |
5
|
Ubertec U20 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:20 | 4 |
6
|
M10 Rio Largo U20 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
7
|
Satuba U20 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:21 | 0 |
U20 Alagoano – Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coruripe AL U20 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:4 | 13 |
2
|
ΣΡΜΠ | 5 | 4 | 0 | 1 | 21:3 | 12 |
3
|
Guarany Alagoano U20 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 10 |
4
|
UNEC U20 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | 10 |
5
|
São Domingos-AL U20 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:15 | 6 |
6
|
Santa Cruz-AL U20 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | 3 |
7
|
Ponte Preta-AL U20 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0:15 | 1 |
U20 Alagoano – Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zumbi U20 | 4 | 3 | 1 | 0 | 17:0 | 10 |
2
|
Azzurra U20 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
3
|
Independente Atalaia U20 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:11 | 6 |
4
|
Murici U20 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | 3 |
5
|
Lajense AL | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
U20 Alagoano – Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Liga do Sertão U20 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
2
|
SC Penedense U20 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 9 |
3
|
ASA U20 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4
|
Cruzeiro-AL U20 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
5
|
CSE AL U20 | 5 | 1 | 4 | 0 | 5:4 | 7 |
6
|
Dimensão Saúde U20 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:6 | 4 |
7
|
Paulo Jacinto U20 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | 1 |
U20 Alagoano – Grupo E 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζακιόμπα | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:5 | 13 |
2
|
CEO AL | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:5 | 12 |
3
|
Gavião Izidorense U20 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | 7 |
4
|
Canoense U20 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | 7 |
5
|
Flamengo do Ipiranga AL | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | 6 |
6
|
Talisma Sertaozinho AL | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | 4 |
7
|
São Sebastião U20 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | 3 |
U20 Alagoano – Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guarani de Paripueira U20 | ||||||
|
Desportivo Aliança U20 | ||||||
|
Grota do Facão U20 | ||||||
|
CSA U20 | ||||||
|
Ubertec U20 | ||||||
|
Satuba U20 | ||||||
|
M10 Rio Largo U20 |
U20 Alagoano – Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guarany Alagoano U20 | ||||||
|
Ponte Preta-AL U20 | ||||||
|
UNEC U20 | ||||||
|
ΣΡΜΠ | ||||||
|
Santa Cruz-AL U20 | ||||||
|
São Domingos-AL U20 | ||||||
|
Coruripe AL U20 |
U20 Alagoano – Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Murici U20 | ||||||
|
Independente Atalaia U20 | ||||||
|
Azzurra U20 | ||||||
|
Zumbi U20 | ||||||
|
Lajense AL |
U20 Alagoano – Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Liga do Sertão U20 | ||||||
|
Dimensão Saúde U20 | ||||||
|
ASA U20 | ||||||
|
SC Penedense U20 | ||||||
|
Cruzeiro-AL U20 | ||||||
|
CSE AL U20 | ||||||
|
Paulo Jacinto U20 |
U20 Alagoano – Grupo E 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Talisma Sertaozinho AL | ||||||
|
Gavião Izidorense U20 | ||||||
|
CEO AL | ||||||
|
São Sebastião U20 | ||||||
|
Flamengo do Ipiranga AL | ||||||
|
Τζακιόμπα | ||||||
|
Canoense U20 |
U20 Alagoano – Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guarani de Paripueira U20 | ||||||
|
Desportivo Aliança U20 | ||||||
|
CSA U20 | ||||||
|
Ubertec U20 | ||||||
|
Satuba U20 | ||||||
|
M10 Rio Largo U20 | ||||||
|
Grota do Facão U20 |
U20 Alagoano – Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UNEC U20 | ||||||
|
Guarany Alagoano U20 | ||||||
|
ΣΡΜΠ | ||||||
|
Ponte Preta-AL U20 | ||||||
|
São Domingos-AL U20 | ||||||
|
Coruripe AL U20 | ||||||
|
Santa Cruz-AL U20 |
U20 Alagoano – Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Murici U20 | ||||||
|
Independente Atalaia U20 | ||||||
|
Azzurra U20 | ||||||
|
Zumbi U20 | ||||||
|
Lajense AL |
U20 Alagoano – Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSE AL U20 | ||||||
|
Liga do Sertão U20 | ||||||
|
SC Penedense U20 | ||||||
|
Cruzeiro-AL U20 | ||||||
|
Dimensão Saúde U20 | ||||||
|
Paulo Jacinto U20 | ||||||
|
ASA U20 |
U20 Alagoano – Grupo E 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gavião Izidorense U20 | ||||||
|
Talisma Sertaozinho AL | ||||||
|
Canoense U20 | ||||||
|
CEO AL | ||||||
|
Flamengo do Ipiranga AL | ||||||
|
Τζακιόμπα | ||||||
|
São Sebastião U20 |