Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (5-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Orły Zielonka
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Mazur II Karczew - Orły Zielonka | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | PKS Radość Warszawa - Orły Zielonka | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Wicher Kobyłka - Orły Zielonka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Orły Zielonka - MKS Polonia Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Bug Wyszków - Orły Zielonka | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 |
Σειρά 6
Γενικός
Orły Zielonka + Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Less than 4.5 cards 10 από 10
Orły Zielonka Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Orły Zielonka Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Orły Zielonka Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Νίκες 3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, ώρα έναρξης 2024-05-25 12:00:10 διεθνής ώρα.
Orły Zielonka και Świt II Nowy Dwór Mazowiecki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Promyk Nowa Sucha - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Delta Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin | 6 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |