Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σίγκμα Όλομουτς
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19 | 4 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Παρντούμπιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Σπάρτα Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς | 2 - 3 |
Σειρά 9
Γενικός
Σίγκμα Όλομουτς Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σίγκμα Όλομουτς Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Σίγκμα Όλομουτς Less than 4.5 cards 9 από 9
Φαστάφ Ζλιν Χωρίς μηδέν παθητικό 14
Φαστάφ Ζλιν Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Φαστάφ Ζλιν Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Σίγκμα Όλομουτς + Φαστάφ Ζλιν Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Σίγκμα Όλομουτς + Φαστάφ Ζλιν Less than 4.5 cards 10 από 10
Σίγκμα Όλομουτς Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν
Τσεχία, U19 1st Division, αγώνα Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν, ώρα έναρξης 2024-05-25 09:00:00 διεθνής ώρα.
Σίγκμα Όλομουτς και Φαστάφ Ζλιν συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19 1st Division, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Φαστάφ Ζλιν
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Σπάρτα Πράγας - Φαστάφ Ζλιν | 1 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-31 | Φαστάφ Ζλιν - Παρντούμπιτσε | 4 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Φαστάφ Ζλιν - Σλοβάτσκο | 2 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Βικτόρια Πλζέν - Φαστάφ Ζλιν | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
U19 1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 18 | 7 | 5 | 64:37 | 61 |
2
|
Βικτόρια Πλζέν | 30 | 15 | 8 | 7 | 66:42 | 53 |
3
|
1 Μπρνο | 30 | 17 | 2 | 11 | 63:51 | 53 |
4
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:42 | 50 |
5
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 14 | 5 | 11 | 67:56 | 47 |
6
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 14 | 6 | 11 | 46:54 | 47 |
7
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 14 | 3 | 13 | 57:36 | 45 |
8
|
Dukla Praha U19 | 30 | 12 | 8 | 10 | 48:41 | 44 |
9
|
Φαστάφ Ζλιν | 30 | 11 | 6 | 14 | 49:55 | 38 |
10
|
Σλοβάτσκο | 30 | 12 | 2 | 16 | 48:57 | 38 |
11
|
Vysočina Jihlava U19 | 30 | 10 | 6 | 14 | 46:63 | 36 |
12
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 10 | 5 | 15 | 44:48 | 35 |
13
|
Μπόλεσλαβ | 30 | 9 | 8 | 13 | 57:62 | 35 |
14
|
Slovan Liberec U19 | 30 | 9 | 7 | 14 | 50:69 | 34 |
15
|
Καρβίνα | 30 | 10 | 2 | 18 | 47:71 | 32 |
16
|
MFK Frydek Mistek U19 | 30 | 7 | 8 | 15 | 29:60 | 29 |