ACS DP Cornu II - Progresul Proviţa de Jos (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS DP Cornu II
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | AS Voința Adunați - ACS DP Cornu II | 4 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | ACS DP Cornu II - AS Viitorul Ţipăreşti | 6 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Viitorul Proviţa de Sus - ACS DP Cornu II | 5 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | ACS DP Cornu II - Progresul Proviţa de Jos | 3 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-18 | FC Muscelul Câmpina - ACS DP Cornu II | 5 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
ACS DP Cornu II + Progresul Proviţa de Jos Less than 4.5 cards 10 από 10
Progresul Proviţa de Jos Ήττες 4
Progresul Proviţa de Jos Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Progresul Proviţa de Jos Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Progresul Proviţa de Jos Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
ACS DP Cornu II Χωρίς μηδέν παθητικό 5
ACS DP Cornu II Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
ACS DP Cornu II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
ACS DP Cornu II - Progresul Proviţa de Jos
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, αγώνα ACS DP Cornu II - Progresul Proviţa de Jos, ώρα έναρξης 2024-05-26 10:30:50 διεθνής ώρα.
ACS DP Cornu II και Progresul Proviţa de Jos συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Progresul Proviţa de Jos
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | Progresul Proviţa de Jos - AS Sportul Câmpina | 2 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | ACS Progresul Aluniş - Progresul Proviţa de Jos | 3 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Progresul Proviţa de Jos - Tineretul Poienarii Burchii | 3 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | ACS DP Cornu II - Progresul Proviţa de Jos | 3 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Progresul Proviţa de Jos - ACS Viitorul Cosminele | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |