ACS Gloria Iedera - AS Luceafărul Dărmănești II (6-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Gloria Iedera
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Ogrea - ACS Gloria Iedera | 0 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | ACS Gloria Iedera - AS Luceafărul Dărmănești II | 6 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AS Viitorul Gorgota - ACS Gloria Iedera | 2 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | ACS Gloria Iedera - CS Viitorul Postârnacu | 3 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | AS Olimpicii Ulmi - ACS Gloria Iedera | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
ACS Gloria Iedera + AS Luceafărul Dărmănești II Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Luceafărul Dărmănești II Χωρίς μηδέν παθητικό 4
AS Luceafărul Dărmănești II Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
AS Luceafărul Dărmănești II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
ACS Gloria Iedera Χωρίς Ήττες 4
AS Luceafărul Dărmănești II Χωρίς μηδέν παθητικό 4
ACS Gloria Iedera - AS Luceafărul Dărmănești II
Romania Amateur, Liga 6 Dambovita, αγώνα ACS Gloria Iedera - AS Luceafărul Dărmănești II, ώρα έναρξης 2024-05-26 12:00:00 διεθνής ώρα.
ACS Gloria Iedera και AS Luceafărul Dărmănești II συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Dambovita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Luceafărul Dărmănești II
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Luceafărul Dărmănești II - ACS Sportul Vlădeni | 0 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | ACS Gloria Iedera - AS Luceafărul Dărmănești II | 6 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AS Luceafărul Dărmănești II - CS Unirea Băleni | 1 - 12 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | AS Voința Valea Voievozilor - AS Luceafărul Dărmănești II | 3 - 4 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | AS Luceafărul Dărmănești II - AS Unirea Ogrea | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Dambovita - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Băleni | 24 | 22 | 2 | 0 | 137:12 | 68 |
2
|
ACS Sportul Vlădeni | 24 | 18 | 1 | 5 | 113:27 | 55 |
3
|
ACS Gloria Iedera | 24 | 17 | 4 | 3 | 81:24 | 55 |
4
|
AS Olimpicii Ulmi | 24 | 13 | 1 | 10 | 93:60 | 40 |
5
|
CS Viitorul Postârnacu | 24 | 11 | 1 | 12 | 64:56 | 34 |
6
|
AS Viitorul Gorgota | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:107 | 24 |
7
|
AS Unirea Ogrea | 24 | 8 | 1 | 15 | 30:99 | 19 |
8
|
AS Luceafărul Dărmănești II | 24 | 5 | 1 | 18 | 34:115 | 16 |
9
|
AS Voința Valea Voievozilor | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:131 | -5 |
Liga 6 Dambovita - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Bezdead | 27 | 17 | 6 | 4 | 87:35 | 57 |
2
|
AS Malu Cu Flori | 27 | 16 | 6 | 5 | 77:39 | 54 |
3
|
ACS Valahii 1456 Târgoviște | 27 | 16 | 4 | 7 | 77:32 | 52 |
4
|
ACS FC Voința Buciumeni | 27 | 15 | 6 | 6 | 70:43 | 51 |
5
|
AFC Viitorul Pietroșița | 27 | 15 | 4 | 8 | 58:34 | 49 |
6
|
ACS Gloria Mănești | 27 | 12 | 3 | 12 | 67:77 | 39 |
7
|
AS Sportul Runcu | 27 | 11 | 2 | 14 | 52:58 | 35 |
8
|
AS Cetatea Târgoviște 1396 | 27 | 7 | 3 | 17 | 43:73 | 24 |
9
|
ACS Muscelul Văleni | 27 | 4 | 4 | 19 | 61:105 | 16 |
10
|
AS Gloria Doicești | 27 | 2 | 2 | 23 | 41:137 | 8 |
Liga 6 Dambovita - Sud 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tartasesti | 24 | 23 | 1 | 0 | 143:21 | 70 |
2
|
AFC Crovu | 24 | 16 | 3 | 5 | 68:33 | 51 |
3
|
AS Săgeata Cătunu 1975 | 24 | 12 | 4 | 8 | 61:64 | 37 |
4
|
ACS Miulesti | 24 | 9 | 5 | 10 | 55:61 | 32 |
5
|
AS Avântul Produlești | 24 | 8 | 7 | 9 | 45:50 | 31 |
6
|
ACS Rapid Dambovicioara | 24 | 9 | 4 | 11 | 48:69 | 31 |
7
|
AFCS Flacăra Ghinești | 24 | 9 | 3 | 12 | 49:70 | 30 |
8
|
AS Spic de Grâu Ghimpați | 24 | 4 | 3 | 17 | 33:91 | 9 |
9
|
FC Viitorul Sălcioara | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:66 | 2 |
Liga 6 Dambovita - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Găești | 27 | 24 | 2 | 1 | 108:24 | 74 |
2
|
AS Viitorul Șelaru | 27 | 20 | 4 | 3 | 106:35 | 64 |
3
|
ACS Olimpia Morteni | 27 | 19 | 1 | 7 | 96:49 | 58 |
4
|
AS Petrolul Răscăeți | 27 | 12 | 8 | 7 | 66:49 | 44 |
5
|
AFC Mătăsaru | 27 | 12 | 3 | 12 | 79:56 | 39 |
6
|
ACS Voința Vișina | 27 | 7 | 6 | 14 | 58:80 | 27 |
7
|
AS Unirea Cobia | 27 | 6 | 6 | 15 | 38:99 | 24 |
8
|
FC Progresul Străoști | 27 | 5 | 7 | 15 | 51:90 | 22 |
9
|
ACS Voința Ionești | 27 | 5 | 5 | 17 | 38:78 | 20 |
10
|
FC Gura Foii | 27 | 2 | 4 | 21 | 35:115 | 10 |