Ανάπολις - Ιπόρα (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ανάπολις
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Ανάπολις - Καταλάνο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ιπόρα - Ανάπολις | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Ανάπολις - Ρελακ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ουνιάο - Ανάπολις | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Ανάπολις - Ουνιάο | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Ρελακ - Ανάπολις | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ανάπολις - Ιπόρα | 4 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Καταλάνο - Ανάπολις | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Capital FC TO - Ανάπολις | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-05 | Ανάπολις - Μίξτο | 1 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
4
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 14
Γενικός
Ανάπολις + Ιπόρα Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Ιπόρα Χωρίς Ήττες 4
Ιπόρα Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Ιπόρα More than 4.5 cards 4 από 5
Ιπόρα More than 10.5 corners 5 από 6
Ανάπολις Χωρίς Ήττες 3
Ανάπολις Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Ανάπολις Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Ανάπολις More than 4.5 cards 7 από 8
Ανάπολις More than 10.5 corners 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Ανάπολις + Ιπόρα Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Ανάπολις + Ιπόρα More than 4.5 cards 6 από 7
Ιπόρα Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ανάπολις Χωρίς Ήττες 6
Ανάπολις Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Ανάπολις - Ιπόρα
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Ανάπολις - Ιπόρα, ώρα έναρξης 2024-05-25 19:00:00 διεθνής ώρα.
Ανάπολις και Ιπόρα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ιπόρα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Capital FC TO - Ιπόρα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ιπόρα - Ανάπολις | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Μίξτο - Ιπόρα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ιπόρα - Μπραζιλιένσε | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Μπραζιλιένσε - Ιπόρα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Ιπόρα - Μίξτο | 2 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ανάπολις - Ιπόρα | 4 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Ιπόρα - Capital FC TO | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Ιπόρα - Καταλάνο | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Ρελακ - Ιπόρα | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:3 | 18 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3
|
Τρεμ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
5
|
Μανάους | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | 8 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:11 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | 12 |
2
|
Ρίβερ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
3
|
Τοκαντινόπολις | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:9 | 10 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | 9 |
5
|
Άλτος | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
6
|
Fluminense-PI | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
7
|
Cametá SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 6 | 0 | 4 | 2 | 7:12 | 4 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
Σάντα Κρουζ | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
Ιγκουάτου | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 9 |
5
|
Atlético Cearense | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | 6 |
6
|
Σόουζα | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
7
|
Μαρακανά | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
8
|
Πότιγκαρ | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άσα | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
2
|
Ιταμπάιανα | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
3
|
Σακουπένσε | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Ρετρό | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
5
|
Πετρολίνα | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 8 |
6
|
Σεργκίπε | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CSE | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
8
|
Ζουζίρενσε | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ανάπολις | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 13 |
2
|
Μπραζιλιένσε | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
3
|
Ιπόρα | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 11 |
4
|
Καταλάνο | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 9 |
5
|
Μίξτο | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:7 | 7 |
6
|
Ουνιάο | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Capital FC TO | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
8
|
Ρελακ | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:10 | 0 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 12 |
2
|
Σέρα | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:7 | 10 |
3
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:3 | 9 |
4
|
Democrata FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 8 |
5
|
Πορτουγκέσα | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
6
|
Ρεάλ Νοροέστε | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Ipatinga | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
8
|
Ουντάξ | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:9 | 1 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2
|
Μαρίνγκα | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:4 | 7 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | 6 |
6
|
Κόστα Ρίκα | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | 5 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:5 | 5 |
8
|
Πατροσινένσε | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | 2 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 11 |
2
|
Μπάρα | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Σιανόρτε | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4
|
Κασκαβέλ | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
5
|
Χερσίλιο | 5 | 0 | 5 | 0 | 4:4 | 5 |
6
|
Novo Hamburgo | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
7
|
Αβενίντα | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
8
|
Εσπορτίβο | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |