Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków (0-10), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Anprel Nowa Wieś
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Anprel Nowa Wieś - KS Teresin | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | LKS Osuchów - Anprel Nowa Wieś | 1 - 7 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł Baniocha - Anprel Nowa Wieś | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Anprel Nowa Wieś - Promyk Nowa Sucha | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Anprel Nowa Wieś | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-23 | Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków | 0 - 10 |
Σειρά 6
Γενικός
Anprel Nowa Wieś + Znicz II Pruszków Less than 4.5 cards 10 από 10
Znicz II Pruszków Χωρίς Ήττες 9
Znicz II Pruszków Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Znicz II Pruszków Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Anprel Nowa Wieś Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Anprel Nowa Wieś Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków, ώρα έναρξης 2024-05-23 18:00:57 διεθνής ώρα.
Anprel Nowa Wieś και Znicz II Pruszków συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Znicz II Pruszków
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Znicz II Pruszków | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Znicz II Pruszków - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | LKS Chlebnia - Znicz II Pruszków | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Znicz II Pruszków - LKS Promna | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Proch Pionki - Znicz II Pruszków | - | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-18 | Laura Chylice - Znicz II Pruszków | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Znicz II Pruszków - Ryś Laski | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Znicz II Pruszków - Champion Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Znicz II Pruszków - Naprzód Zielonki | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-23 | Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków | 0 - 10 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |