Morzycko Moryń - KP Przecław (1-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Morzycko Moryń
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-11 | Morzycko Moryń - KS Świt II Szczecin | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-10-04 | Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-27 | Morzycko Moryń - Odra Chojna | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | Stal Szczecin - Morzycko Moryń | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn | 3 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | Iskra Banie - Morzycko Moryń | 2 - 5 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS Kołbacz - Morzycko Moryń | 7 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna | 1 - 1 |
Morzycko Moryń - KP Przecław
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, αγώνα Morzycko Moryń - KP Przecław, ώρα έναρξης 2024-05-26 15:00:00 διεθνής ώρα.
Morzycko Moryń και KP Przecław συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KP Przecław
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-29 | KP Przecław - Rurzyca Nawodna | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-20 | Odra Chojna - KP Przecław | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-15 | KP Przecław - Stal Szczecin | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-11 | KP Przecław - Arkonia Szczecin | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | Energetyk Gryfino - KP Przecław | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Mierzynianka Mierzyn - KP Przecław | 8 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | KS Myśla Dargomyśl - KP Przecław | 3 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Dąb Dębno - KP Przecław | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | KP Przecław - Ehrle Dobra | 5 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | Morzycko Moryń - KP Przecław | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 30 | 23 | 5 | 2 | 111:15 | 74 |
2
|
Sparta Gryfice | 28 | 23 | 4 | 1 | 122:18 | 73 |
3
|
Rega Trzebiatów | 28 | 21 | 3 | 4 | 90:31 | 66 |
4
|
Vineta II Wolin | 30 | 18 | 4 | 8 | 80:41 | 58 |
5
|
Orzeł Łożnica | 28 | 15 | 7 | 6 | 64:39 | 52 |
6
|
Jantar Dziwnów | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:69 | 41 |
7
|
Światowid 63 Łobez | 30 | 12 | 4 | 14 | 47:70 | 40 |
8
|
Prawobrzeże Świnoujście | 30 | 10 | 9 | 11 | 51:57 | 39 |
9
|
Masovia Maszewo | 30 | 10 | 5 | 15 | 51:58 | 35 |
10
|
OKS Center MD Goleniów | 30 | 10 | 4 | 16 | 38:70 | 34 |
11
|
Piast Chociwel | 30 | 10 | 3 | 17 | 44:66 | 33 |
12
|
Polonia Płoty | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:84 | 33 |
13
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 30 | 8 | 8 | 14 | 50:91 | 32 |
14
|
Orzeł Grzędzice | 30 | 9 | 3 | 18 | 48:78 | 30 |
15
|
Sarmata Dobra | 30 | 6 | 2 | 22 | 44:101 | 20 |
16
|
Iskra Golczewo | 30 | 3 | 5 | 22 | 27:96 | 14 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:44 | 68 |
2
|
Energetyk Gryfino | 30 | 17 | 4 | 9 | 71:47 | 55 |
3
|
Osadnik Myślibórz | 30 | 17 | 2 | 11 | 75:48 | 53 |
4
|
KP Przecław | 29 | 16 | 4 | 9 | 87:60 | 52 |
5
|
GKS Kołbacz | 30 | 14 | 9 | 7 | 63:40 | 51 |
6
|
Jeziorak Szczecin | 30 | 14 | 6 | 10 | 81:70 | 48 |
7
|
Arkonia Szczecin | 30 | 15 | 3 | 12 | 83:71 | 48 |
8
|
Mierzynianka Mierzyn | 29 | 14 | 4 | 11 | 73:62 | 46 |
9
|
Iskra Banie | 30 | 13 | 7 | 10 | 82:65 | 46 |
10
|
Rurzyca Nawodna | 30 | 12 | 7 | 11 | 68:68 | 43 |
11
|
Stal Szczecin | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:54 | 43 |
12
|
KS Myśla Dargomyśl | 29 | 9 | 6 | 14 | 50:93 | 33 |
13
|
OKS Hutnik Szczecin | 30 | 8 | 9 | 13 | 40:49 | 33 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 30 | 6 | 6 | 18 | 39:74 | 24 |
15
|
Morzycko Moryń | 30 | 6 | 4 | 20 | 41:77 | 22 |
16
|
Ehrle Dobra | 27 | 1 | 2 | 24 | 18:104 | 5 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gavia Choszczno | 30 | 24 | 3 | 3 | 146:25 | 75 |
2
|
Ina Ińsko | 30 | 24 | 2 | 4 | 99:30 | 74 |
3
|
Pogoń Barlinek | 30 | 24 | 1 | 5 | 112:27 | 73 |
4
|
Olimp Złocieniec | 30 | 17 | 4 | 9 | 59:49 | 55 |
5
|
Zorza Dobrzany | 30 | 17 | 3 | 10 | 87:61 | 54 |
6
|
Kłos Pełczyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:50 | 50 |
7
|
Sokół Pyrzyce | 30 | 15 | 3 | 12 | 56:46 | 48 |
8
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 30 | 14 | 5 | 11 | 66:59 | 47 |
9
|
MKS Remor Recz | 30 | 13 | 6 | 11 | 58:49 | 45 |
10
|
Calisia Kalisz Pomorski | 30 | 12 | 6 | 12 | 65:60 | 42 |
11
|
Lech Czaplinek | 30 | 10 | 6 | 14 | 45:59 | 36 |
12
|
Santos Kłębowiec | 30 | 8 | 1 | 21 | 48:106 | 25 |
13
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 30 | 7 | 3 | 20 | 49:78 | 24 |
14
|
Korona Człopa | 30 | 5 | 3 | 22 | 33:113 | 18 |
15
|
Orzeł Bierzwnik | 30 | 4 | 5 | 21 | 41:90 | 17 |
16
|
Sokół Suliszewo | 30 | 2 | 2 | 26 | 33:163 | 8 |