Club Atletico Saint Louis U21 - St. Louis Stars SC (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Club Atletico Saint Louis U21
Midwest Premier League | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-13 | Junction Football Club - Club Atletico Saint Louis U21 | 1 - 1 | |
2024-06-29 | Club Atletico Saint Louis U21 - Southeast Soccer Academy | 3 - 2 | |
2024-06-27 | Club Atletico Saint Louis U21 - Ajax St. Louis | 2 - 1 | |
2024-06-15 | AFC Columbia - Club Atletico Saint Louis U21 | 2 - 1 | |
2024-06-08 | Club Atletico Saint Louis U21 - Pearl City Soccer Club | 0 - 5 |
Club Atletico Saint Louis U21 - St. Louis Stars SC
USA Amateur, Midwest Premier League, αγώνα Club Atletico Saint Louis U21 - St. Louis Stars SC, ώρα έναρξης 2024-05-29 22:00:00 διεθνής ώρα.
Club Atletico Saint Louis U21 και St. Louis Stars SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Midwest Premier League, USA Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: St. Louis Stars SC
Midwest Premier League | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Ajax St. Louis - St. Louis Stars SC | - | |
2024-07-13 | Pearl City Soccer Club - St. Louis Stars SC | Αναβλήθηκε | |
2024-06-29 | St. Louis Stars SC - Cedar Rapids Inferno | 0 - 1 | |
2024-06-27 | St. Louis Stars SC - AFC Columbia | 1 - 4 | |
2024-06-23 | AFC Columbia - St. Louis Stars SC | 1 - 3 | |
2024-06-17 | St. Louis Stars SC - Ajax St. Louis | 0 - 4 |
Βαθμολογίες
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:9 | 20 |
2
|
Ajax St. Louis | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | 16 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
6
|
Junction Football Club | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:18 | 9 |
7
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
2
|
Cedars FC | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 18 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 5 | 3 | 1 | 24:13 | 18 |
4
|
Troy United FC | 9 | 5 | 1 | 3 | 24:22 | 16 |
5
|
Liquid Football | 9 | 4 | 3 | 2 | 22:19 | 15 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:18 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:24 | 5 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
4
|
Lansing Common FC | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:18 | 10 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:58 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:10 | 19 |
2
|
Chicago House AC | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 18 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:10 | 16 |
4
|
Dekalb United | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:19 | 5 |
5
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
6
|
Steel City FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:16 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:14 | 23 |
2
|
Green Bay Glory | 9 | 7 | 0 | 2 | 27:9 | 21 |
3
|
Rockford FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:22 | 16 |
4
|
Edgewater Castle FC | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:16 | 15 |
5
|
Chicago Ghost FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:20 | 12 |
6
|
Berber City FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 19:28 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 9 | 0 | 1 | 8 | 14:29 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |