KS Orzeł Baniocha - Milan II Milanówek (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Orzeł Baniocha
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Delta Warszawa - KS Orzeł Baniocha | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-30 | KS Orzeł Baniocha - KS Halinów | 0 - 0 | |
2024-06-26 | KS Halinów - KS Orzeł Baniocha | 1 - 4 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł Baniocha - Anprel Nowa Wieś | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | GLKS Nadarzyn - KS Orzeł Baniocha | ακυρώθηκε |
Σειρά 8
Γενικός
KS Orzeł Baniocha Νίκες 3
KS Orzeł Baniocha Χωρίς Ήττες 7
KS Orzeł Baniocha Less than 4.5 cards 7 από 7
Milan II Milanówek Ήττες 3
Milan II Milanówek Χωρίς νίκες 14
Milan II Milanówek Χωρίς μηδέν παθητικό 25
Milan II Milanówek Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Milan II Milanówek Less than 4.5 cards 10 από 10
KS Orzeł Baniocha - Milan II Milanówek
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα KS Orzeł Baniocha - Milan II Milanówek, ώρα έναρξης 2024-05-29 16:00:22 διεθνής ώρα.
KS Orzeł Baniocha και Milan II Milanówek συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Milan II Milanówek
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Milan II Milanówek - Perła Złotokłos | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | Ursus II Warszawa - Milan II Milanówek | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Milan II Milanówek - LKS Osuchów | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-29 | KS Orzeł Baniocha - Milan II Milanówek | 4 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Milan II Milanówek - Promyk Nowa Sucha | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |