KS Korona Stróżewo - Wełna Skoki (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Korona Stróżewo
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Kłos Budzyń - KS Korona Stróżewo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | KS Korona Stróżewo - Sparta Szamotuły | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Sparta Oborniki - KS Korona Stróżewo | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | KS Korona Stróżewo - Orkan Chorzemin | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | KS Korona Stróżewo - Pogoń Łobżenica | 7 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Korona Stróżewo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Sparta Szamotuły - KS Korona Stróżewo | 1 - 5 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Sokół Pniewy - KS Korona Stróżewo | 3 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Korona Stróżewo - Wełna Skoki | 1 - 0 |
Σειρά 9
Γενικός
KS Korona Stróżewo + Wełna Skoki Ήττες 6
KS Korona Stróżewo + Wełna Skoki Less than 4.5 cards 10 από 10
Wełna Skoki Ήττες 5
Wełna Skoki Χωρίς νίκες 7
Wełna Skoki Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Wełna Skoki Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Wełna Skoki Less than 4.5 cards 9 από 9
KS Korona Stróżewo Ήττες 6
KS Korona Stróżewo Χωρίς μηδέν παθητικό 15
KS Korona Stróżewo Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
KS Korona Stróżewo Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
KS Korona Stróżewo + Wełna Skoki Χωρίς Ήττες 3
KS Korona Stróżewo + Wełna Skoki Χωρίς μηδέν παθητικό 3
KS Korona Stróżewo - Wełna Skoki
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα KS Korona Stróżewo - Wełna Skoki, ώρα έναρξης 2024-06-01 13:00:57 διεθνής ώρα.
KS Korona Stróżewo και Wełna Skoki συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Wełna Skoki
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Wełna Skoki - Lider Swarzędz | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Γκόρνικ Κόνιν - Wełna Skoki | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Wełna Skoki - UKS Śrem | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Polanin Strzałkowo - Wełna Skoki | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Wełna Skoki - GKS Dopiewo | 7 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Wełna Skoki - Zamek Gołańcz | 2 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wełna Skoki | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Wełna Skoki - Sparta Szamotuły | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Korona Stróżewo - Wełna Skoki | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Piast Kobylnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:32 | 68 |
2
|
Zamek Gołańcz | 30 | 20 | 5 | 5 | 70:39 | 65 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 30 | 19 | 6 | 5 | 94:42 | 63 |
4
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 30 | 18 | 4 | 8 | 73:39 | 58 |
5
|
Kłos Budzyń | 30 | 16 | 6 | 8 | 70:53 | 54 |
6
|
KP Piła | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:51 | 50 |
7
|
Warta Międzychód | 30 | 14 | 8 | 8 | 71:53 | 50 |
8
|
Płomień Przyprostynia | 30 | 15 | 4 | 11 | 85:68 | 49 |
9
|
Orkan Chorzemin | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:64 | 40 |
10
|
KS Korona Stróżewo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:77 | 36 |
11
|
Sparta Szamotuły | 30 | 8 | 9 | 13 | 54:72 | 33 |
12
|
Sokół Pniewy | 30 | 7 | 6 | 17 | 46:82 | 27 |
13
|
Wełna Skoki | 30 | 7 | 6 | 17 | 43:67 | 27 |
14
|
Sparta Oborniki | 30 | 6 | 6 | 18 | 45:64 | 24 |
15
|
Leśnik Margonin | 30 | 6 | 3 | 21 | 38:80 | 21 |
16
|
Polonia Jastrowie | 30 | 3 | 3 | 24 | 37:101 | 12 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SMS Ślesin | 30 | 23 | 3 | 4 | 97:27 | 72 |
2
|
Polonia Golina | 30 | 23 | 2 | 5 | 102:34 | 71 |
3
|
Γκόρνικ Κόνιν | 30 | 22 | 4 | 4 | 94:19 | 70 |
4
|
Meblorz Swarzędz | 30 | 21 | 1 | 8 | 77:39 | 64 |
5
|
Avia Kamionki | 30 | 19 | 4 | 7 | 79:48 | 61 |
6
|
Olimpia Koło | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:47 | 51 |
7
|
Lechia Kostrzyn | 30 | 14 | 4 | 12 | 69:55 | 46 |
8
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:62 | 43 |
9
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 1 | 15 | 60:65 | 43 |
10
|
Polanin Strzałkowo | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:55 | 41 |
11
|
Kłos Zaniemyśl | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:47 | 37 |
12
|
GKS Dopiewo | 30 | 7 | 1 | 22 | 45:102 | 22 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 6 | 4 | 20 | 42:100 | 22 |
14
|
Przemysław Poznań | 30 | 6 | 2 | 22 | 29:83 | 20 |
15
|
AP Reissa Poznań | 30 | 5 | 1 | 24 | 45:111 | 16 |
16
|
SKP Słupca | 30 | 1 | 8 | 21 | 26:111 | 11 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Śrem | 28 | 22 | 3 | 3 | 58:24 | 69 |
2
|
Zawisza Łęka Opatowska | 28 | 21 | 3 | 4 | 94:47 | 66 |
3
|
Krobianka Krobia | 28 | 18 | 4 | 6 | 75:37 | 58 |
4
|
ZEFKA Kobyla Góra | 28 | 18 | 4 | 6 | 73:36 | 58 |
5
|
Astra Krotoszyn | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:35 | 46 |
6
|
KKS II Kalisz | 28 | 13 | 5 | 10 | 54:46 | 44 |
7
|
Kania Gostyń | 28 | 11 | 6 | 11 | 58:36 | 39 |
8
|
Pelikan Grabów | 28 | 10 | 7 | 11 | 60:51 | 37 |
9
|
Rawia Rawicz | 28 | 9 | 8 | 11 | 26:35 | 35 |
10
|
Dąbroczanka Pępowo | 28 | 10 | 2 | 16 | 68:75 | 32 |
11
|
Piast Czekanów | 28 | 8 | 6 | 14 | 53:67 | 30 |
12
|
Orzeł Mroczeń | 28 | 7 | 5 | 16 | 47:88 | 26 |
13
|
LZS Cielcza | 28 | 6 | 6 | 16 | 49:102 | 24 |
14
|
Victoria Ostrzeszów | 28 | 2 | 8 | 18 | 33:74 | 14 |
15
|
Piast Poniec | 28 | 3 | 4 | 21 | 36:93 | 13 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Jaraczewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Lider Swarzędz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
4
|
Wilki Wilczyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
5
|
Patria Buk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Stal Pleszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |