KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Plomien Polomia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | LKS Krzyżanowice - KS Plomien Polomia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Silesia Lubomia - KS Plomien Polomia | 1 - 3 |
Σειρά 5
Γενικός
KS Plomien Polomia + GKS II Jastrzębie Less than 4.5 cards 10 από 10
KS Plomien Polomia Χωρίς Ήττες 11
KS Plomien Polomia Χωρίς μηδέν παθητικό 4
KS Plomien Polomia Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
GKS II Jastrzębie Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, αγώνα KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie, ώρα έναρξης 2024-06-01 15:00:00 διεθνής ώρα.
KS Plomien Polomia και GKS II Jastrzębie συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS II Jastrzębie
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS II Jastrzębie - LKS 1908 Nędza | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie | 4 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-18 | GKS II Jastrzębie - Silesia Lubomia | 10 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |