Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B (5-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σλάβια Πράγας Β'
FNL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-10 | Βισκόβ - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-03 | Σλάβια Πράγας Β' - Κρούντιμ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-31 | Λίσεν - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-27 | Σλάβια Πράγας Β' - Σπάρτα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Μας Ταμπόρσκο - Σλάβια Πράγας Β' | - | |
CFL | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Σλάβια Πράγας Β' - Σλόβαν Βελβάρι | 2 - 1 | |
2024-06-12 | Σλόβαν Βελβάρι - Σλάβια Πράγας Β' | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | Σόκολ Χοστούν - Σλάβια Πράγας Β' | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 5 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Σλάβια Πράγας Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 1 - 0 |
Σειρά 12
Γενικός
Σλάβια Πράγας Β' + SK Dynamo Ceske Budejovice B Less than 4.5 cards 10 από 10
Σλάβια Πράγας Β' Χωρίς Ήττες 3
Σλάβια Πράγας Β' Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Σλάβια Πράγας Β' Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Σλάβια Πράγας Β' Νικητής 1ου ημιχρόνου 5 από 7
SK Dynamo Ceske Budejovice B Ήττες 5
SK Dynamo Ceske Budejovice B Χωρίς νίκες 6
SK Dynamo Ceske Budejovice B Χωρίς μηδέν παθητικό 11
SK Dynamo Ceske Budejovice B Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
SK Dynamo Ceske Budejovice B Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
SK Dynamo Ceske Budejovice B Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
SK Dynamo Ceske Budejovice B Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 5 από 5
Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B
Τσεχία, CFL, αγώνα Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B, ώρα έναρξης 2024-06-02 08:15:00 διεθνής ώρα.
Σλάβια Πράγας Β' και SK Dynamo Ceske Budejovice B συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SK Dynamo Ceske Budejovice B
CFL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Σλάβια Κάρλοβι | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Σλάβια Πράγας Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 5 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Βικτώρια Πλζεν Β' | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Πρεστίζ | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
CFL 23/24, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σλάβια Πράγας Β' | 30 | 22 | 4 | 4 | 81:27 | 70 |
2
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 30 | 20 | 4 | 6 | 66:26 | 64 |
3
|
Ποβλτάβσκα | 30 | 16 | 4 | 10 | 52:51 | 52 |
4
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 30 | 12 | 9 | 9 | 60:50 | 45 |
5
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 30 | 13 | 4 | 13 | 60:55 | 43 |
6
|
Σόκολ Χοστούν | 30 | 13 | 4 | 13 | 41:46 | 43 |
7
|
MAS Táborsko II | 30 | 10 | 10 | 10 | 55:52 | 40 |
8
|
Λόκο Βλταβίν | 30 | 10 | 9 | 11 | 49:47 | 39 |
9
|
Πρεστίζ | 30 | 10 | 9 | 11 | 53:53 | 39 |
10
|
Αντμιρά Πράγας | 30 | 11 | 4 | 15 | 34:56 | 37 |
11
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 30 | 7 | 15 | 8 | 42:51 | 36 |
12
|
Μποέμιανς Β' | 30 | 9 | 8 | 13 | 45:51 | 35 |
13
|
Μοτορλέτ Πράγας | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:57 | 34 |
14
|
Πίσεκ | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:58 | 33 |
15
|
Σλάβια Κάρλοβι | 30 | 8 | 6 | 16 | 36:56 | 30 |
16
|
Κραλούβ | 30 | 7 | 5 | 18 | 35:57 | 26 |
CFL 23/24, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σλόβαν Βελβάρι | 30 | 19 | 8 | 3 | 59:25 | 65 |
2
|
Ζάπι | 30 | 19 | 6 | 5 | 67:27 | 63 |
3
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 30 | 16 | 5 | 9 | 51:36 | 53 |
4
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:33 | 50 |
5
|
Μπανίκ Σους | 30 | 12 | 9 | 9 | 43:37 | 45 |
6
|
Κολίν | 30 | 11 | 10 | 9 | 51:47 | 43 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς Β' | 30 | 10 | 8 | 12 | 47:47 | 38 |
8
|
Παρντούμπιτσε Β' | 30 | 10 | 8 | 12 | 41:57 | 38 |
9
|
Σλουμέκ | 30 | 10 | 7 | 13 | 51:58 | 37 |
10
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 30 | 10 | 5 | 15 | 37:45 | 35 |
11
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 30 | 10 | 5 | 15 | 43:60 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς Β' | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:48 | 34 |
13
|
Τέπλιτσε Β' | 30 | 10 | 4 | 16 | 41:52 | 34 |
14
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 30 | 9 | 6 | 15 | 43:40 | 33 |
15
|
Σέσκα Λίπα | 30 | 8 | 9 | 13 | 35:54 | 33 |
16
|
Πρεπέρε | 30 | 7 | 7 | 16 | 34:54 | 28 |