Sokol Ertil - FC Povorino (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Sokol Ertil
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 14 | |||
2024-08-10 | Sokol Ertil - FC Salyut Buturlinovka | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-03 | Khoper Novokhopersk - Sokol Ertil | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-27 | Sokol Ertil - Juvenal Borisoglebsk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-21 | FC Gribanovskiy - Sokol Ertil | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-14 | Sokol Ertil - FC Bars-1 Bobrov | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-23 | Sokol Ertil - Kristall Yelan-Kolenovsky | 3 - 4 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-15 | FC Energy Talovaya - Sokol Ertil | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Sokol Ertil - FC Anna | 6 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Sokol Ertil - FC Povorino | 3 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | FC Salyut Buturlinovka - Sokol Ertil | 2 - 2 |
Σειρά 10
Γενικός
Sokol Ertil + FC Povorino Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 8
FC Povorino Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 8
FC Povorino Less than 4.5 cards 8 από 8
Sokol Ertil Χωρίς μηδέν παθητικό 10
Sokol Ertil Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
Sokol Ertil Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Sokol Ertil Less than 4.5 cards 10 από 10
Sokol Ertil Χωρίς νίκες 3
Προσωπικές συναντήσεις
Sokol Ertil + FC Povorino Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Sokol Ertil + FC Povorino Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Povorino Νίκες 6
Sokol Ertil Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Sokol Ertil - FC Povorino
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, αγώνα Sokol Ertil - FC Povorino, ώρα έναρξης 2024-06-01 12:00:00 διεθνής ώρα.
Sokol Ertil και FC Povorino συμμετέχει στο πρωτάθλημα Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Povorino
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-28 | Jaguar Kalach - FC Povorino | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 12 | |||
2024-07-27 | FC Povorino - Khoper Novokhopersk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-21 | Juvenal Borisoglebsk - FC Povorino | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 10 | |||
2024-07-20 | Druzhba Khrenovoye - FC Povorino | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
2024-07-14 | FC Povorino - FC Gribanovskiy | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 8 | |||
2024-07-07 | Spartak Davydovka - FC Povorino | 1 - 8 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-23 | FC Povorino - FC Energy Talovaya | 1 - 4 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 7 | |||
2024-06-22 | Rodina Popovka - FC Povorino | 3 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-15 | Kolos Petropavlovka - FC Povorino | 2 - 3 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-15 | FC Anna - FC Povorino | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 9 | 9 | 0 | 0 | 89:5 | 27 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 9 | 7 | 0 | 2 | 32:20 | 21 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 9 | 7 | 0 | 2 | 31:9 | 21 |
4
|
FC Don Podgornoe | 9 | 5 | 1 | 3 | 21:13 | 16 |
5
|
FC Semiluki | 9 | 5 | 0 | 4 | 23:31 | 15 |
6
|
Pobeda Panino | 9 | 4 | 0 | 5 | 18:33 | 12 |
7
|
FC Nizhnedevitsk | 9 | 3 | 1 | 5 | 29:35 | 10 |
8
|
FC Yunost Voronezh | 9 | 2 | 0 | 7 | 13:45 | 6 |
9
|
FC Uragan Semiluki | 9 | 1 | 0 | 8 | 19:49 | 3 |
10
|
FC Verkhnyaya Khava | 9 | 1 | 0 | 8 | 21:56 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 9 | 9 | 0 | 0 | 42:7 | 27 |
2
|
FC Anna | 9 | 7 | 0 | 2 | 38:16 | 21 |
3
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 9 | 7 | 0 | 2 | 34:17 | 21 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 9 | 6 | 0 | 3 | 37:21 | 18 |
5
|
FC Energy Talovaya | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:26 | 13 |
6
|
Sokol Ertil | 9 | 3 | 1 | 5 | 23:28 | 10 |
7
|
FC Salyut Buturlinovka | 9 | 2 | 3 | 4 | 26:30 | 9 |
8
|
FC Gribanovskiy | 9 | 2 | 1 | 6 | 17:27 | 7 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 8 | 1 | 0 | 7 | 16:35 | 3 |
10
|
FC Povorino | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:51 | 0 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kotoffey Kantemirovka | 8 | 8 | 0 | 0 | 36:5 | 24 |
2
|
Temp Boguchar | 8 | 6 | 1 | 1 | 27:7 | 19 |
3
|
Lider-Kalach | 8 | 5 | 0 | 3 | 19:22 | 15 |
4
|
FC Olkhovatka | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:13 | 13 |
5
|
Rassvet Troitskoye | 8 | 4 | 1 | 3 | 21:16 | 13 |
6
|
Tsementnik Podgorensky | 7 | 2 | 2 | 3 | 17:23 | 8 |
7
|
FC Kantemirovka | 7 | 2 | 0 | 5 | 13:16 | 6 |
8
|
FC Pavlovsk | 8 | 1 | 0 | 7 | 6:30 | 3 |
9
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 8 | 0 | 1 | 7 | 5:30 | 1 |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |