Escola Varsovia - Płomień Dębe Wielkie (5-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Escola Varsovia
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Escola Varsovia - Proch Pionki | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Żyrardowianka Żyrardów - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Escola Varsovia - Radomiak II Radom | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Energia Kozienice - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Escola Varsovia - KS Raszyn | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia | 5 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Escola Varsovia - Pogoń II Siedlce | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Radomiak II Radom - Escola Varsovia | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Σειρά 5
Γενικός
Escola Varsovia + Płomień Dębe Wielkie Less than 4.5 cards 10 από 10
Escola Varsovia Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Płomień Dębe Wielkie Ήττες 3
Płomień Dębe Wielkie Χωρίς μηδέν παθητικό 26
Płomień Dębe Wielkie Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
Escola Varsovia - Płomień Dębe Wielkie
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Escola Varsovia - Płomień Dębe Wielkie, ώρα έναρξης 2024-06-02 10:15:02 διεθνής ώρα.
Escola Varsovia και Płomień Dębe Wielkie συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Płomień Dębe Wielkie
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Płomień Dębe Wielkie - Wektra Zbuczyn | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Płomień Dębe Wielkie - Podlasie II Sokołów Podlaski | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Płomień Dębe Wielkie - ŁDK Łosice | 2 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sęp Żelechów - Płomień Dębe Wielkie | 1 - 3 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew | 1 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |