Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - Λοκάρνο (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ
Schweizer Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-16 | KF Dardania Qyshkë - Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | - | |
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - FC Perlen-Buchrain | 1 - 0 | |
Qualifikation 2. Liga Interregional | |||
Γύρος 203 | |||
2024-06-12 | FC Collina d'Oro - Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 0 - 1 | |
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | SC Emmen - Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - Λοκάρνο | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | FC Collina d'Oro - Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 1 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
4.5
|
4.5
|
1.5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 7
Γενικός
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ Χωρίς Ήττες 13
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ Less than 4.5 cards 9 από 10
Λοκάρνο Νίκες 3
Λοκάρνο Less than 4.5 cards 6 από 6
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - Λοκάρνο
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, αγώνα Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - Λοκάρνο, ώρα έναρξης 2024-06-01 15:00:00 διεθνής ώρα.
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ και Λοκάρνο συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λοκάρνο
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | FC Brunnen - Λοκάρνο | 3 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Λοκάρνο - Σούρσε | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ - Λοκάρνο | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Λοκάρνο - Γκολντάου | 2 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-18 | FC Unterstrass - Λοκάρνο | 3 - 4 |
Βαθμολογίες
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 32 | 23 | 5 | 4 | 81:25 | 74 |
2
|
FC Stade-Payerne | 32 | 22 | 1 | 9 | 80:51 | 67 |
3
|
FC Martigny-Sports | 32 | 20 | 5 | 7 | 79:43 | 65 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 32 | 17 | 6 | 9 | 72:45 | 57 |
5
|
Signal FC Bernex-Confignon | 32 | 15 | 10 | 7 | 61:42 | 55 |
6
|
Olympique de Genève FC | 32 | 14 | 8 | 10 | 52:51 | 50 |
7
|
Εσχισχένς | 31 | 11 | 8 | 12 | 49:53 | 41 |
8
|
CS Romontois | 32 | 13 | 2 | 17 | 58:79 | 41 |
9
|
Urania Genève Sport | 32 | 11 | 5 | 16 | 46:59 | 38 |
10
|
FC Collex-Bossy | 32 | 11 | 5 | 16 | 41:70 | 38 |
11
|
FC Farvagny/Ogoz | 32 | 10 | 8 | 14 | 41:49 | 38 |
12
|
Σάτελ Σεν Ντενίς | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
13
|
FC Plan-les-Ouates | 32 | 9 | 7 | 16 | 55:66 | 34 |
14
|
Πέρλι-Σέρτουξ | 31 | 9 | 7 | 15 | 44:53 | 34 |
15
|
FC La Tour/Le Paquier | 32 | 9 | 6 | 17 | 57:66 | 33 |
16
|
Νταρντάνια Λαουσάνε | 32 | 9 | 5 | 18 | 52:71 | 32 |
17
|
FC Veyrier Sports | 32 | 7 | 8 | 17 | 45:79 | 29 |
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Prishtina Bern | 30 | 22 | 6 | 2 | 82:24 | 72 |
2
|
FC Besa Biel/Bienne | 30 | 19 | 5 | 6 | 84:45 | 62 |
3
|
BSC Old Boys | 30 | 17 | 5 | 8 | 82:65 | 56 |
4
|
FC Muri-Gümligen | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:39 | 47 |
5
|
SC Dornach | 30 | 14 | 4 | 12 | 63:57 | 46 |
6
|
FC Bosporus | 30 | 13 | 6 | 11 | 69:57 | 45 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan | 30 | 12 | 5 | 13 | 53:59 | 41 |
8
|
SC Binningen | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:51 | 39 |
9
|
FC Concordia Lausanne | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:54 | 38 |
10
|
FC Pratteln | 30 | 9 | 10 | 11 | 39:50 | 37 |
11
|
FC Ueberstorf | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:60 | 36 |
12
|
FC Ajoie-Monterri | 30 | 9 | 8 | 13 | 43:56 | 35 |
13
|
FC Liestal | 30 | 9 | 7 | 14 | 49:58 | 34 |
14
|
SC Schöftland | 30 | 8 | 9 | 13 | 43:58 | 33 |
15
|
Μπουντεντόρφ | 30 | 6 | 7 | 17 | 50:83 | 25 |
16
|
FC Erguël | 30 | 4 | 9 | 17 | 35:64 | 21 |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Collina d'Oro | 28 | 20 | 4 | 4 | 56:23 | 64 |
2
|
Λοκάρνο | 28 | 16 | 4 | 8 | 51:31 | 52 |
3
|
Ζούγκ 94 | 28 | 14 | 9 | 5 | 68:39 | 51 |
4
|
FC Brunnen | 28 | 13 | 7 | 8 | 53:38 | 46 |
5
|
Σούρσε | 28 | 13 | 5 | 10 | 48:55 | 44 |
6
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 28 | 10 | 12 | 6 | 30:23 | 42 |
7
|
Ρεντ Σταρ | 28 | 12 | 6 | 10 | 52:34 | 42 |
8
|
Μπουχς | 28 | 8 | 13 | 7 | 40:40 | 37 |
9
|
SC Emmen | 28 | 10 | 6 | 12 | 43:49 | 36 |
10
|
Γκολντάου | 28 | 10 | 6 | 12 | 41:54 | 36 |
11
|
SC Cham II | 28 | 10 | 5 | 13 | 44:58 | 35 |
12
|
FC Perlen-Buchrain | 28 | 9 | 5 | 14 | 42:45 | 32 |
13
|
Ascona | 28 | 7 | 6 | 15 | 28:48 | 27 |
14
|
FC Unterstrass | 28 | 5 | 7 | 16 | 40:61 | 22 |
15
|
Κίκερς Λουκέρνης | 28 | 4 | 3 | 21 | 30:68 | 15 |
16
|
SC Zofingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Schaffhausen | 30 | 23 | 4 | 3 | 81:31 | 73 |
2
|
Φράουενφελντ | 30 | 18 | 6 | 6 | 64:58 | 60 |
3
|
Βιντάου | 30 | 14 | 8 | 8 | 73:56 | 50 |
4
|
FC Bülach | 30 | 14 | 7 | 9 | 64:54 | 49 |
5
|
FC Wil 1900 2 | 30 | 13 | 8 | 9 | 67:50 | 47 |
6
|
Chur 97 | 30 | 12 | 8 | 10 | 52:47 | 44 |
7
|
FC Lachen/Altendorf | 30 | 12 | 7 | 11 | 64:53 | 43 |
8
|
Ούστερ | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:56 | 42 |
9
|
Τχαλβίλ | 30 | 12 | 5 | 13 | 63:56 | 41 |
10
|
FC Bazenheid | 30 | 13 | 1 | 16 | 50:53 | 40 |
11
|
FC Dübendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:74 | 36 |
12
|
KF Dardania St. Gallen | 30 | 9 | 8 | 13 | 51:61 | 35 |
13
|
FC Rapperswil-Jona 2 | 30 | 10 | 4 | 16 | 50:65 | 34 |
14
|
FC Adliswil | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:56 | 34 |
15
|
FC Tägerwilen | 30 | 8 | 2 | 20 | 48:97 | 26 |
16
|
FC Weesen | 30 | 4 | 9 | 17 | 52:76 | 21 |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
Μπουντεντόρφ |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
Μπουντεντόρφ | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |