FC Ueberstorf - Μπουντεντόρφ (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Ueberstorf
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Ueberstorf - FC Bosporus | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | FC Liestal - FC Ueberstorf | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | FC Ueberstorf - Μπουντεντόρφ | 3 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-24 | FC Besa Biel/Bienne - FC Ueberstorf | 6 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-16 | FC Ueberstorf - FC Prishtina Bern | 2 - 5 |
Σειρά 9
Γενικός
Μπουντεντόρφ Χωρίς μηδέν παθητικό 8
Μπουντεντόρφ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Μπουντεντόρφ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 8
Μπουντεντόρφ Less than 4.5 cards 5 από 5
FC Ueberstorf Ήττες 3
FC Ueberstorf Χωρίς μηδέν παθητικό 12
FC Ueberstorf Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
FC Ueberstorf Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
FC Ueberstorf Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Ueberstorf - Μπουντεντόρφ
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, αγώνα FC Ueberstorf - Μπουντεντόρφ, ώρα έναρξης 2024-06-02 13:30:00 διεθνής ώρα.
FC Ueberstorf και Μπουντεντόρφ συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπουντεντόρφ
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Ajoie-Monterri - Μπουντεντόρφ | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Μπουντεντόρφ - SC Binningen | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | FC Ueberstorf - Μπουντεντόρφ | 3 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Μπουντεντόρφ - FC Erguël | 5 - 4 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | FC Tavannes/Tramelan - Μπουντεντόρφ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 32 | 23 | 5 | 4 | 81:25 | 74 |
2
|
FC Stade-Payerne | 32 | 22 | 1 | 9 | 80:51 | 67 |
3
|
FC Martigny-Sports | 32 | 20 | 5 | 7 | 79:43 | 65 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 32 | 17 | 6 | 9 | 72:45 | 57 |
5
|
Signal FC Bernex-Confignon | 32 | 15 | 10 | 7 | 61:42 | 55 |
6
|
Olympique de Genève FC | 32 | 14 | 8 | 10 | 52:51 | 50 |
7
|
Εσχισχένς | 31 | 11 | 8 | 12 | 49:53 | 41 |
8
|
CS Romontois | 32 | 13 | 2 | 17 | 58:79 | 41 |
9
|
Urania Genève Sport | 32 | 11 | 5 | 16 | 46:59 | 38 |
10
|
FC Collex-Bossy | 32 | 11 | 5 | 16 | 41:70 | 38 |
11
|
FC Farvagny/Ogoz | 32 | 10 | 8 | 14 | 41:49 | 38 |
12
|
Σάτελ Σεν Ντενίς | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
13
|
FC Plan-les-Ouates | 32 | 9 | 7 | 16 | 55:66 | 34 |
14
|
Πέρλι-Σέρτουξ | 31 | 9 | 7 | 15 | 44:53 | 34 |
15
|
FC La Tour/Le Paquier | 32 | 9 | 6 | 17 | 57:66 | 33 |
16
|
Νταρντάνια Λαουσάνε | 32 | 9 | 5 | 18 | 52:71 | 32 |
17
|
FC Veyrier Sports | 32 | 7 | 8 | 17 | 45:79 | 29 |
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Prishtina Bern | 30 | 22 | 6 | 2 | 82:24 | 72 |
2
|
FC Besa Biel/Bienne | 30 | 19 | 5 | 6 | 84:45 | 62 |
3
|
BSC Old Boys | 30 | 17 | 5 | 8 | 82:65 | 56 |
4
|
FC Muri-Gümligen | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:39 | 47 |
5
|
SC Dornach | 30 | 14 | 4 | 12 | 63:57 | 46 |
6
|
FC Bosporus | 30 | 13 | 6 | 11 | 69:57 | 45 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan | 30 | 12 | 5 | 13 | 53:59 | 41 |
8
|
SC Binningen | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:51 | 39 |
9
|
FC Concordia Lausanne | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:54 | 38 |
10
|
FC Pratteln | 30 | 9 | 10 | 11 | 39:50 | 37 |
11
|
FC Ueberstorf | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:60 | 36 |
12
|
FC Ajoie-Monterri | 30 | 9 | 8 | 13 | 43:56 | 35 |
13
|
FC Liestal | 30 | 9 | 7 | 14 | 49:58 | 34 |
14
|
SC Schöftland | 30 | 8 | 9 | 13 | 43:58 | 33 |
15
|
Μπουντεντόρφ | 30 | 6 | 7 | 17 | 50:83 | 25 |
16
|
FC Erguël | 30 | 4 | 9 | 17 | 35:64 | 21 |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Collina d'Oro | 28 | 20 | 4 | 4 | 56:23 | 64 |
2
|
Λοκάρνο | 28 | 16 | 4 | 8 | 51:31 | 52 |
3
|
Ζούγκ 94 | 28 | 14 | 9 | 5 | 68:39 | 51 |
4
|
FC Brunnen | 28 | 13 | 7 | 8 | 53:38 | 46 |
5
|
Σούρσε | 28 | 13 | 5 | 10 | 48:55 | 44 |
6
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 28 | 10 | 12 | 6 | 30:23 | 42 |
7
|
Ρεντ Σταρ | 28 | 12 | 6 | 10 | 52:34 | 42 |
8
|
Μπουχς | 28 | 8 | 13 | 7 | 40:40 | 37 |
9
|
SC Emmen | 28 | 10 | 6 | 12 | 43:49 | 36 |
10
|
Γκολντάου | 28 | 10 | 6 | 12 | 41:54 | 36 |
11
|
SC Cham II | 28 | 10 | 5 | 13 | 44:58 | 35 |
12
|
FC Perlen-Buchrain | 28 | 9 | 5 | 14 | 42:45 | 32 |
13
|
Ascona | 28 | 7 | 6 | 15 | 28:48 | 27 |
14
|
FC Unterstrass | 28 | 5 | 7 | 16 | 40:61 | 22 |
15
|
Κίκερς Λουκέρνης | 28 | 4 | 3 | 21 | 30:68 | 15 |
16
|
SC Zofingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Schaffhausen | 30 | 23 | 4 | 3 | 81:31 | 73 |
2
|
Φράουενφελντ | 30 | 18 | 6 | 6 | 64:58 | 60 |
3
|
Βιντάου | 30 | 14 | 8 | 8 | 73:56 | 50 |
4
|
FC Bülach | 30 | 14 | 7 | 9 | 64:54 | 49 |
5
|
FC Wil 1900 2 | 30 | 13 | 8 | 9 | 67:50 | 47 |
6
|
Chur 97 | 30 | 12 | 8 | 10 | 52:47 | 44 |
7
|
FC Lachen/Altendorf | 30 | 12 | 7 | 11 | 64:53 | 43 |
8
|
Ούστερ | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:56 | 42 |
9
|
Τχαλβίλ | 30 | 12 | 5 | 13 | 63:56 | 41 |
10
|
FC Bazenheid | 30 | 13 | 1 | 16 | 50:53 | 40 |
11
|
FC Dübendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:74 | 36 |
12
|
KF Dardania St. Gallen | 30 | 9 | 8 | 13 | 51:61 | 35 |
13
|
FC Rapperswil-Jona 2 | 30 | 10 | 4 | 16 | 50:65 | 34 |
14
|
FC Adliswil | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:56 | 34 |
15
|
FC Tägerwilen | 30 | 8 | 2 | 20 | 48:97 | 26 |
16
|
FC Weesen | 30 | 4 | 9 | 17 | 52:76 | 21 |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
Μπουντεντόρφ |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
Μπουντεντόρφ | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |