Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Flacăra Andrasești
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Flacăra Andrasești - FC Traian | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | FC Orezu - Flacăra Andrasești | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | Libertatea Sălcioara - Flacăra Andrasești | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-16 | ACS Gheorghe Lazăr - Flacăra Andrasești | 4 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-02 | Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 | 0 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-26 | Flacăra Andrasești - FC Traian | 1 - 4 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-19 | FC Orezu - Flacăra Andrasești | 4 - 2 |
Σειρά 9
Γενικός
Flacăra Andrasești + ACS BC Ciulnița 2023 Less than 4.5 cards 10 από 10
ACS BC Ciulnița 2023 Χωρίς νίκες 8
ACS BC Ciulnița 2023 Χωρίς μηδέν παθητικό 4
ACS BC Ciulnița 2023 Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
ACS BC Ciulnița 2023 Less than 4.5 cards 9 από 9
Flacăra Andrasești Ήττες 7
Flacăra Andrasești Χωρίς νίκες 20
Flacăra Andrasești Χωρίς μηδέν παθητικό 20
Flacăra Andrasești Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
Flacăra Andrasești Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Flacăra Andrasești Less than 4.5 cards 10 από 10
Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023, ώρα έναρξης 2024-06-02 15:00:00 διεθνής ώρα.
Flacăra Andrasești και ACS BC Ciulnița 2023 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS BC Ciulnița 2023
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | FC Orezu - ACS BC Ciulnița 2023 | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | ACS BC Ciulnița 2023 - AS Agronomia Bucu | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | FC Orezu - ACS BC Ciulnița 2023 | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-16 | ACS BC Ciulnița 2023 - Voința Reviga | 5 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-02 | Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 | 0 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-26 | ACS BC Ciulnița 2023 - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 1 - 7 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-19 | FC Traian - ACS BC Ciulnița 2023 | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |