Mazovia II Mińsk Mazowiecki - LKS Chlebnia (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | ŁDK Łosice - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 203 | |||
2024-08-28 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Grodzisk Krzymosze | 5 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 4 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 - 9 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 |
Σειρά 7
Γενικός
Mazovia II Mińsk Mazowiecki + LKS Chlebnia Less than 4.5 cards 10 από 10
LKS Chlebnia Χωρίς νίκες 6
LKS Chlebnia Χωρίς μηδέν παθητικό 3
LKS Chlebnia Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
LKS Chlebnia Χωρίς Ήττες 3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - LKS Chlebnia
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Mazovia II Mińsk Mazowiecki - LKS Chlebnia, ώρα έναρξης 2024-06-02 14:30:02 διεθνής ώρα.
Mazovia II Mińsk Mazowiecki και LKS Chlebnia συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LKS Chlebnia
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | KS Raszyn - LKS Chlebnia | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Pogoń II Siedlce - LKS Chlebnia | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | LKS Mazur Karczew - LKS Chlebnia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | LKS Chlebnia - Znicz II Pruszków | 4 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Chlebnia | 3 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | LKS Chlebnia - Drogowiec Jedlińsk | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | LKS Chlebnia - LKS Promna | 2 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | Watra Mrozy - LKS Chlebnia | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |