Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Real Boys Valenii de Munte
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | Real Boys Valenii de Munte - Viitorul 2018 Ceptura | 2 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Voinţa 2009 Gornet - Real Boys Valenii de Munte | 2 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani | 5 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | CS Bucov Pleasa - Real Boys Valenii de Munte | 2 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti | 2 - 0 |
Σειρά 7
Γενικός
Real Boys Valenii de Munte + Avântul Tomşani Less than 4.5 cards 10 από 10
Real Boys Valenii de Munte + Avântul Tomşani Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Real Boys Valenii de Munte Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Avântul Tomşani Νίκες 3
Avântul Tomşani Χωρίς μηδέν παθητικό 11
Avântul Tomşani Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Real Boys Valenii de Munte + Avântul Tomşani Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, αγώνα Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani, ώρα έναρξης 2024-06-02 10:30:37 διεθνής ώρα.
Real Boys Valenii de Munte και Avântul Tomşani συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Avântul Tomşani
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | Tirana Homorâciu - Avântul Tomşani | 1 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru | 0 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani | 5 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | Avântul Tomşani - Voinţa 2009 Gornet | 3 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Avântul Tomşani - Viitorul 2018 Ceptura | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |