SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: SG Adorf/Vasbeck
Gruppenliga Kassel | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-15 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | 2 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-11 | FC Großalmerode - SG Adorf/Vasbeck | 2 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-11 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-05 | FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II - SG Adorf/Vasbeck | 4 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-02 | SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden | 2 - 4 |
Σειρά 7
Γενικός
SG Adorf/Vasbeck + FSC Lohfelden Χωρίς νίκες 4
FSC Lohfelden Χωρίς νίκες 3
FSC Lohfelden Χωρίς μηδέν παθητικό 3
FSC Lohfelden Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
FSC Lohfelden Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
FSC Lohfelden Less than 4.5 cards 10 από 10
SG Adorf/Vasbeck Χωρίς νίκες 4
SG Adorf/Vasbeck Χωρίς μηδέν παθητικό 4
SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden
Γερμανία - Ερασιτεχνικό, Gruppenliga Kassel, αγώνα SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden, ώρα έναρξης 2024-06-02 13:00:24 διεθνής ώρα.
SG Adorf/Vasbeck και FSC Lohfelden συμμετέχει στο πρωτάθλημα Gruppenliga Kassel, Γερμανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FSC Lohfelden
Kreispokal-Kassel | |||
Γύρος 201 | |||
2024-07-21 | FC Bosporus Kassel - FSC Lohfelden | 4 - 1 | |
Gruppenliga Kassel | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-08 | FC Großalmerode - FSC Lohfelden | 3 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-05 | FSC Lohfelden - VfB Schrecksbach | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-02 | SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden | 2 - 4 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-30 | FSC Lohfelden - FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
2
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
3
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
4
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:12 | 4 |
5
|
VfB Schrecksbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:10 | 1 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |