Voinţa 2009 Gornet - Viitorul 2018 Ceptura (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Voinţa 2009 Gornet
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | FC Steaua Sângeru - Voinţa 2009 Gornet | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Voinţa 2009 Gornet - Real Boys Valenii de Munte | 2 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Voinţa 2009 Gornet - Viitorul 2018 Ceptura | 1 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | Avântul Tomşani - Voinţa 2009 Gornet | 3 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Voinţa 2009 Gornet - CS Bucov Pleasa | 2 - 3 |
Σειρά 9
Γενικός
Voinţa 2009 Gornet + Viitorul 2018 Ceptura Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Voinţa 2009 Gornet + Viitorul 2018 Ceptura Less than 4.5 cards 10 από 10
Viitorul 2018 Ceptura Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Viitorul 2018 Ceptura Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Voinţa 2009 Gornet Ήττες 3
Voinţa 2009 Gornet Χωρίς μηδέν παθητικό 33
Voinţa 2009 Gornet Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Viitorul 2018 Ceptura Νίκες 3
Voinţa 2009 Gornet Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Voinţa 2009 Gornet - Viitorul 2018 Ceptura
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, αγώνα Voinţa 2009 Gornet - Viitorul 2018 Ceptura, ώρα έναρξης 2024-06-02 08:00:37 διεθνής ώρα.
Voinţa 2009 Gornet και Viitorul 2018 Ceptura συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Viitorul 2018 Ceptura
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | Real Boys Valenii de Munte - Viitorul 2018 Ceptura | 2 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Viitorul 2018 Ceptura - AS Viitorul Colceag | 4 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Voinţa 2009 Gornet - Viitorul 2018 Ceptura | 1 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | Viitorul 2018 Ceptura - FC Vulturul Zănoaga | 4 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Avântul Tomşani - Viitorul 2018 Ceptura | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |