Al Tarabut SC - Abu Milyana SC (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Al Tarabut SC
Third Division - Tripoli | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-29 | Al Tarabut SC - University Of Tripoli SC | διακόπηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-22 | Al Tarabut SC - El Alamein SC | 0 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-12 | Al Tarabut SC - Nojoum Sidi Assaih SC | 3 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-05 | Al Tarabut SC - Abu Milyana SC | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-26 | Al Tarabut SC - Giran FC | 1 - 1 |
Al Tarabut SC - Abu Milyana SC
Libya, Third Division - Tripoli, αγώνα Al Tarabut SC - Abu Milyana SC, ώρα έναρξης 2024-06-05 15:30:59 διεθνής ώρα.
Al Tarabut SC και Abu Milyana SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Third Division - Tripoli, Libya.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Abu Milyana SC
Third Division - Tripoli | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-29 | Nojoum Sidi Assaih SC - Abu Milyana SC | 0 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-23 | Abu Milyana SC - Giran FC | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-12 | Abu Milyana SC - El Alamein SC | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-05 | Al Tarabut SC - Abu Milyana SC | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-29 | University Of Tripoli SC - Abu Milyana SC | 1 - 4 |
Βαθμολογίες
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Alamein SC | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 13 |
2
|
Abu Milyana SC | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 10 |
3
|
University Of Tripoli SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:7 | 6 |
4
|
Giran FC | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:12 | 6 |
5
|
Al Tarabut SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | 2 |
6
|
Nojoum Sidi Assaih SC | 5 | 0 | 1 | 4 | 7:18 | 1 |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shuhada Abduljalil | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:4 | 16 |
2
|
Al Nour Souq Khamis SC | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:7 | 16 |
3
|
Al Sahel FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:8 | 12 |
4
|
Talaea Njila SC | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:13 | 6 |
5
|
Al Hidaya SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 12:15 | 4 |
6
|
Ahli Bani Walid SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:19 | 4 |
7
|
Al Tahaddy Tripoli | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:27 | 3 |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Kremiya SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Omdurman SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Al Madina Qara Bolli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Shuhada Ain Zara SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Najma Al Ameria SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Al Shoulla Bani Walid SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Alamein SC | ||||||
|
Giran FC | ||||||
|
Abu Milyana SC | ||||||
|
Nojoum Sidi Assaih SC | ||||||
|
University Of Tripoli SC | ||||||
|
Al Tarabut SC |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Nour Souq Khamis SC | ||||||
|
Shuhada Abduljalil | ||||||
|
Al Hidaya SC | ||||||
|
Ahli Bani Walid SC | ||||||
|
Talaea Njila SC | ||||||
|
Al Tahaddy Tripoli | ||||||
|
Al Sahel FC |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Kremiya SC | ||||||
|
Omdurman SC | ||||||
|
Al Madina Qara Bolli | ||||||
|
Shuhada Ain Zara SC | ||||||
|
Najma Al Ameria SC | ||||||
|
Al Shoulla Bani Walid SC |
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Alamein SC | ||||||
|
Giran FC | ||||||
|
Abu Milyana SC | ||||||
|
Nojoum Sidi Assaih SC | ||||||
|
University Of Tripoli SC | ||||||
|
Al Tarabut SC |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Shuhada Abduljalil | ||||||
|
Al Nour Souq Khamis SC | ||||||
|
Al Sahel FC | ||||||
|
Al Hidaya SC | ||||||
|
Talaea Njila SC | ||||||
|
Al Tahaddy Tripoli | ||||||
|
Ahli Bani Walid SC |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Kremiya SC | ||||||
|
Omdurman SC | ||||||
|
Al Madina Qara Bolli | ||||||
|
Shuhada Ain Zara SC | ||||||
|
Najma Al Ameria SC | ||||||
|
Al Shoulla Bani Walid SC |