NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor (2-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Sloga Križ
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Sloga Križ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | NK Strmec Bedenica - NK Sloga Križ | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | NK Sloga Križ - NK Kupa Pokupsko | 6 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
Σειρά 8
Γενικός
NK Sloga Križ + HNK Kobre Samobor Less than 4.5 cards 10 από 10
NK Sloga Križ Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
NK Sloga Križ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
NK Sloga Križ Less than 4.5 cards 9 από 9
NK Sloga Križ Νίκες 3
HNK Kobre Samobor Χωρίς Ήττες 10
HNK Kobre Samobor Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
HNK Kobre Samobor Less than 4.5 cards 10 από 10
HNK Kobre Samobor Χωρίς μηδέν παθητικό 3
HNK Kobre Samobor Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , αγώνα NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor, ώρα έναρξης 2024-06-05 16:00:00 διεθνής ώρα.
NK Sloga Križ και HNK Kobre Samobor συμμετέχει στο πρωτάθλημα JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: HNK Kobre Samobor
JŽNL Zagrebačka | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | HNK Kobre Samobor - NK Polet Buševec | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-05 | NK Sloga Križ - HNK Kobre Samobor | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | HNK Kobre Samobor - NK Lomnica | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | NK Vatrogasac Zdenci - HNK Kobre Samobor | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | NK Klas Mičevec - HNK Kobre Samobor | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |