ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului (2-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
Liga 4 Mureș | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-08 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 5 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-05 | ACS Sovata - ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 5 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-01 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - AS Gaz Metan Daneș | 4 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-25 | ACS Mureșul Rușii Munți - ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-22 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS A&A Grup Târnăveni | 1 - 5 |
Σειρά 7
Γενικός
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor + ACS Miercurea Nirajului Less than 4.5 cards 10 από 10
ACS Miercurea Nirajului Χωρίς μηδέν παθητικό 4
ACS Miercurea Nirajului Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor Χωρίς μηδέν παθητικό 26
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Προσωπικές συναντήσεις
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor Χωρίς μηδέν παθητικό 3
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului
Romania Amateur, Liga 4 Mureș, αγώνα ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului, ώρα έναρξης 2024-06-08 08:00:27 διεθνής ώρα.
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor και ACS Miercurea Nirajului συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Mureș, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Miercurea Nirajului
Liga 4 Mureș | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-08 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 5 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-05 | ACS Miercurea Nirajului - CSM Sighișoara | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-01 | ACS Sovata - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-25 | ACS Miercurea Nirajului - ACS Viitorul Aluniș | 1 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-22 | AS Gaz Metan Daneș - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Elite Mureș - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 16 | 14 | 0 | 2 | 96:17 | 42 |
2
|
ACS Mureșul Luduș | 16 | 13 | 1 | 2 | 60:20 | 40 |
3
|
ASF Pogăceaua | 16 | 9 | 2 | 5 | 68:28 | 29 |
4
|
AS Câmpia Râciu | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:27 | 26 |
5
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 16 | 7 | 4 | 5 | 32:26 | 25 |
6
|
AS Gaz Metan Daneș | 16 | 7 | 4 | 5 | 36:30 | 25 |
7
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 16 | 3 | 1 | 12 | 27:86 | 10 |
8
|
AS Chimica Târnăveni | 16 | 2 | 1 | 13 | 17:82 | 7 |
9
|
CSM Sighișoara | 16 | 1 | 1 | 14 | 18:75 | 4 |
Liga 4 Elite Mureș - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τάργκο Μούρες | 16 | 13 | 1 | 2 | 66:18 | 40 |
2
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 16 | 11 | 2 | 3 | 53:25 | 35 |
3
|
ACS Sâncrai Nazna | 16 | 11 | 1 | 4 | 56:24 | 34 |
4
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:29 | 32 |
5
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 16 | 7 | 0 | 9 | 41:59 | 21 |
6
|
ACS Sovata | 16 | 4 | 3 | 9 | 32:50 | 15 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 16 | 4 | 2 | 10 | 28:44 | 14 |
8
|
ACS Viitorul Aluniș | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:44 | 13 |
9
|
ACS Miercurea Nirajului | 16 | 1 | 2 | 13 | 13:64 | 5 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:13 | 21 |
2
|
ACS Sâncrai Nazna | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:7 | 19 |
3
|
ASF Pogăceaua | 7 | 5 | 1 | 1 | 28:15 | 17 |
4
|
Τάργκο Μούρες | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 15 |
5
|
ACS Mureșul Luduș | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:18 | 9 |
6
|
AS Câmpia Râciu | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:24 | 6 |
7
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:25 | 5 |
8
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 7 | 0 | 0 | 7 | 7:33 | 2 |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 23 |
2
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 9 | 6 | 1 | 2 | 43:12 | 23 |
3
|
ACS Miercurea Nirajului | 9 | 7 | 0 | 2 | 25:13 | 21 |
4
|
ACS Sovata | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:20 | 18 |
5
|
AS Gaz Metan Daneș | 9 | 4 | 1 | 4 | 19:18 | 16 |
6
|
ACS Viitorul Aluniș | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:17 | 16 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:14 | 15 |
8
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:31 | 11 |
9
|
CSM Sighișoara | 9 | 3 | 0 | 6 | 12:27 | 9 |
10
|
AS Chimica Târnăveni | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:53 | 1 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Τάργκο Μούρες |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Τάργκο Μούρες |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |