Ajax Lasnamäe - Tallinna JK Puuma (0-7), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ajax Lasnamäe
II Liiga | |||
Γύρος 17 | |||
2024-08-25 | Ajax Lasnamäe - FC Elva II | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-18 | Ρακβέρε Τάρβας - Ajax Lasnamäe | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-11 | Ajax Lasnamäe - FC Tallinn U21 | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-04 | Tartu JK Welco II - Ajax Lasnamäe | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-28 | JK Tallinna Kalev Juunior - Ajax Lasnamäe | - | |
II Liiga | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-22 | Ajax Lasnamäe - Ρακβέρε Τάρβας | 2 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-15 | Viimsi JK II - Ajax Lasnamäe | 3 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-08 | Ajax Lasnamäe - Tallinna JK Puuma | 0 - 7 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-05 | Tallinna FC Hell Hunt - Ajax Lasnamäe | 2 - 2 | |
II Liiga | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-01 | Χέλιος Τάρτου - Ajax Lasnamäe | 5 - 0 |
Σειρά 10
Γενικός
Ajax Lasnamäe Χωρίς νίκες 6
Ajax Lasnamäe Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Ajax Lasnamäe Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Ajax Lasnamäe Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Ajax Lasnamäe Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Ajax Lasnamäe Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 4 από 5
Ajax Lasnamäe Less than 4.5 cards 9 από 10
Tallinna JK Puuma Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Tallinna JK Puuma Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Tallinna JK Puuma Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Tallinna JK Puuma Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Tallinna JK Puuma Less than 4.5 cards 5 από 6
Ajax Lasnamäe - Tallinna JK Puuma
Εσθονία, II Liiga, αγώνα Ajax Lasnamäe - Tallinna JK Puuma, ώρα έναρξης 2024-06-08 12:00:35 διεθνής ώρα.
Ajax Lasnamäe και Tallinna JK Puuma συμμετέχει στο πρωτάθλημα II Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Tallinna JK Puuma
II Liiga | |||
Γύρος 18 | |||
2024-09-01 | FC Tallinn U21 - Tallinna JK Puuma | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-25 | Tallinna JK Puuma - Tartu JK Welco II | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-18 | Viimsi JK II - Tallinna JK Puuma | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna JK Puuma - Βόρου Ήλιος | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-04 | Tallinna JK Puuma - Χέλιος Τάρτου | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-16 | Tallinna JK Puuma - Αραράτ | 5 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-08 | Ajax Lasnamäe - Tallinna JK Puuma | 0 - 7 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-02 | Tallinna JK Puuma - FA Tartu Kalev II | 8 - 7 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-24 | Tallinna FCI Levadia U19 - Tallinna JK Puuma | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-19 | Tallinna JK Puuma - Μαρντού | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Σακού Σπορτίνγκ | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Βάντρα Βάρπους | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Ταλλίνα Φλόρα | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Ταλλίνά Ζάπος | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Kέιλα | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Ραπλάμα | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρντού | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Ρακβέρε Τάρβας | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Βόρου Ήλιος | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Χέλιος Τάρτου | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Αραράτ | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |