FC Tavannes/Tramelan - FC Concordia Lausanne (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Tavannes/Tramelan
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Tavannes/Tramelan - SC Schöftland | 4 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | FC Tavannes/Tramelan - FC Concordia Lausanne | 4 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | FC Tavannes/Tramelan - FC Bosporus | 3 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | FC Liestal - FC Tavannes/Tramelan | 0 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | FC Tavannes/Tramelan - Μπουντεντόρφ | 2 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
FC Tavannes/Tramelan + FC Concordia Lausanne Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Concordia Lausanne Less than 4.5 cards 8 από 8
FC Concordia Lausanne Ήττες 4
FC Concordia Lausanne Χωρίς μηδέν παθητικό 8
FC Concordia Lausanne Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
FC Concordia Lausanne Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 8
FC Tavannes/Tramelan Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Tavannes/Tramelan Νίκες 3
FC Tavannes/Tramelan Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
FC Tavannes/Tramelan - FC Concordia Lausanne
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, αγώνα FC Tavannes/Tramelan - FC Concordia Lausanne, ώρα έναρξης 2024-06-08 16:00:00 διεθνής ώρα.
FC Tavannes/Tramelan και FC Concordia Lausanne συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Concordia Lausanne
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Erguël - FC Concordia Lausanne | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | FC Tavannes/Tramelan - FC Concordia Lausanne | 4 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-05 | SC Schöftland - FC Concordia Lausanne | 3 - 0 | |
2024-06-01 | SC Schöftland - FC Concordia Lausanne | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | FC Concordia Lausanne - FC Pratteln | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 32 | 23 | 5 | 4 | 81:25 | 74 |
2
|
FC Stade-Payerne | 32 | 22 | 1 | 9 | 80:51 | 67 |
3
|
FC Martigny-Sports | 32 | 20 | 5 | 7 | 79:43 | 65 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 32 | 17 | 6 | 9 | 72:45 | 57 |
5
|
Signal FC Bernex-Confignon | 32 | 15 | 10 | 7 | 61:42 | 55 |
6
|
Olympique de Genève FC | 32 | 14 | 8 | 10 | 52:51 | 50 |
7
|
Εσχισχένς | 31 | 11 | 8 | 12 | 49:53 | 41 |
8
|
CS Romontois | 32 | 13 | 2 | 17 | 58:79 | 41 |
9
|
Urania Genève Sport | 32 | 11 | 5 | 16 | 46:59 | 38 |
10
|
FC Collex-Bossy | 32 | 11 | 5 | 16 | 41:70 | 38 |
11
|
FC Farvagny/Ogoz | 32 | 10 | 8 | 14 | 41:49 | 38 |
12
|
Σάτελ Σεν Ντενίς | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
13
|
FC Plan-les-Ouates | 32 | 9 | 7 | 16 | 55:66 | 34 |
14
|
Πέρλι-Σέρτουξ | 31 | 9 | 7 | 15 | 44:53 | 34 |
15
|
FC La Tour/Le Paquier | 32 | 9 | 6 | 17 | 57:66 | 33 |
16
|
Νταρντάνια Λαουσάνε | 32 | 9 | 5 | 18 | 52:71 | 32 |
17
|
FC Veyrier Sports | 32 | 7 | 8 | 17 | 45:79 | 29 |
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Prishtina Bern | 30 | 22 | 6 | 2 | 82:24 | 72 |
2
|
FC Besa Biel/Bienne | 30 | 19 | 5 | 6 | 84:45 | 62 |
3
|
BSC Old Boys | 30 | 17 | 5 | 8 | 82:65 | 56 |
4
|
FC Muri-Gümligen | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:39 | 47 |
5
|
SC Dornach | 30 | 14 | 4 | 12 | 63:57 | 46 |
6
|
FC Bosporus | 30 | 13 | 6 | 11 | 69:57 | 45 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan | 30 | 12 | 5 | 13 | 53:59 | 41 |
8
|
SC Binningen | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:51 | 39 |
9
|
FC Concordia Lausanne | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:54 | 38 |
10
|
FC Pratteln | 30 | 9 | 10 | 11 | 39:50 | 37 |
11
|
FC Ueberstorf | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:60 | 36 |
12
|
FC Ajoie-Monterri | 30 | 9 | 8 | 13 | 43:56 | 35 |
13
|
FC Liestal | 30 | 9 | 7 | 14 | 49:58 | 34 |
14
|
SC Schöftland | 30 | 8 | 9 | 13 | 43:58 | 33 |
15
|
Μπουντεντόρφ | 30 | 6 | 7 | 17 | 50:83 | 25 |
16
|
FC Erguël | 30 | 4 | 9 | 17 | 35:64 | 21 |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Collina d'Oro | 28 | 20 | 4 | 4 | 56:23 | 64 |
2
|
Λοκάρνο | 28 | 16 | 4 | 8 | 51:31 | 52 |
3
|
Ζούγκ 94 | 28 | 14 | 9 | 5 | 68:39 | 51 |
4
|
FC Brunnen | 28 | 13 | 7 | 8 | 53:38 | 46 |
5
|
Σούρσε | 28 | 13 | 5 | 10 | 48:55 | 44 |
6
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 28 | 10 | 12 | 6 | 30:23 | 42 |
7
|
Ρεντ Σταρ | 28 | 12 | 6 | 10 | 52:34 | 42 |
8
|
Μπουχς | 28 | 8 | 13 | 7 | 40:40 | 37 |
9
|
SC Emmen | 28 | 10 | 6 | 12 | 43:49 | 36 |
10
|
Γκολντάου | 28 | 10 | 6 | 12 | 41:54 | 36 |
11
|
SC Cham II | 28 | 10 | 5 | 13 | 44:58 | 35 |
12
|
FC Perlen-Buchrain | 28 | 9 | 5 | 14 | 42:45 | 32 |
13
|
Ascona | 28 | 7 | 6 | 15 | 28:48 | 27 |
14
|
FC Unterstrass | 28 | 5 | 7 | 16 | 40:61 | 22 |
15
|
Κίκερς Λουκέρνης | 28 | 4 | 3 | 21 | 30:68 | 15 |
16
|
SC Zofingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Schaffhausen | 30 | 23 | 4 | 3 | 81:31 | 73 |
2
|
Φράουενφελντ | 30 | 18 | 6 | 6 | 64:58 | 60 |
3
|
Βιντάου | 30 | 14 | 8 | 8 | 73:56 | 50 |
4
|
FC Bülach | 30 | 14 | 7 | 9 | 64:54 | 49 |
5
|
FC Wil 1900 2 | 30 | 13 | 8 | 9 | 67:50 | 47 |
6
|
Chur 97 | 30 | 12 | 8 | 10 | 52:47 | 44 |
7
|
FC Lachen/Altendorf | 30 | 12 | 7 | 11 | 64:53 | 43 |
8
|
Ούστερ | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:56 | 42 |
9
|
Τχαλβίλ | 30 | 12 | 5 | 13 | 63:56 | 41 |
10
|
FC Bazenheid | 30 | 13 | 1 | 16 | 50:53 | 40 |
11
|
FC Dübendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:74 | 36 |
12
|
KF Dardania St. Gallen | 30 | 9 | 8 | 13 | 51:61 | 35 |
13
|
FC Rapperswil-Jona 2 | 30 | 10 | 4 | 16 | 50:65 | 34 |
14
|
FC Adliswil | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:56 | 34 |
15
|
FC Tägerwilen | 30 | 8 | 2 | 20 | 48:97 | 26 |
16
|
FC Weesen | 30 | 4 | 9 | 17 | 52:76 | 21 |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
Μπουντεντόρφ |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
Μπουντεντόρφ | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |