KF Dardania St. Gallen - FC Weesen (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KF Dardania St. Gallen
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-15 | FC Gossau - KF Dardania St. Gallen | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | KF Dardania St. Gallen - Chur 97 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Schaffhausen 2 - KF Dardania St. Gallen | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | KF Dardania St. Gallen - FC Bülach | - | |
Qualifikation 2. Liga Interregional | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-10 | KF Dardania St. Gallen - Σούρσε | - | |
Γύρος 203 | |||
2024-06-23 | KF Dardania St. Gallen - Κίκερς Λουκέρνης | 5 - 2 | |
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Rapperswil-Jona 2 - KF Dardania St. Gallen | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | KF Dardania St. Gallen - FC Weesen | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | FC Wil 1900 2 - KF Dardania St. Gallen | 0 - 6 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | KF Dardania St. Gallen - Ούστερ | 3 - 1 |
Σειρά 8
Γενικός
FC Weesen Χωρίς νίκες 3
FC Weesen Χωρίς μηδέν παθητικό 16
FC Weesen Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
FC Weesen Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 7
FC Weesen Less than 4.5 cards 10 από 10
KF Dardania St. Gallen Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
KF Dardania St. Gallen Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
KF Dardania St. Gallen Less than 4.5 cards 6 από 6
KF Dardania St. Gallen - FC Weesen
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, αγώνα KF Dardania St. Gallen - FC Weesen, ώρα έναρξης 2024-06-08 16:00:00 διεθνής ώρα.
KF Dardania St. Gallen και FC Weesen συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Weesen
2. Liga OFV | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Glarus - FC Weesen | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Weesen - FC Henau | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FC Eschenbach - FC Weesen | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FC Weesen - FC Flawil | - | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-10 | FC Weesen - FC Tägerwilen | - | |
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Weesen - FC Wil 1900 2 | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | KF Dardania St. Gallen - FC Weesen | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-04 | FC Weesen - FC Bülach | 4 - 4 | |
2024-06-01 | FC Weesen - FC Bülach | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Τχαλβίλ - FC Weesen | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 32 | 23 | 5 | 4 | 81:25 | 74 |
2
|
FC Stade-Payerne | 32 | 22 | 1 | 9 | 80:51 | 67 |
3
|
FC Martigny-Sports | 32 | 20 | 5 | 7 | 79:43 | 65 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 32 | 17 | 6 | 9 | 72:45 | 57 |
5
|
Signal FC Bernex-Confignon | 32 | 15 | 10 | 7 | 61:42 | 55 |
6
|
Olympique de Genève FC | 32 | 14 | 8 | 10 | 52:51 | 50 |
7
|
Εσχισχένς | 31 | 11 | 8 | 12 | 49:53 | 41 |
8
|
CS Romontois | 32 | 13 | 2 | 17 | 58:79 | 41 |
9
|
Urania Genève Sport | 32 | 11 | 5 | 16 | 46:59 | 38 |
10
|
FC Collex-Bossy | 32 | 11 | 5 | 16 | 41:70 | 38 |
11
|
FC Farvagny/Ogoz | 32 | 10 | 8 | 14 | 41:49 | 38 |
12
|
Σάτελ Σεν Ντενίς | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
13
|
FC Plan-les-Ouates | 32 | 9 | 7 | 16 | 55:66 | 34 |
14
|
Πέρλι-Σέρτουξ | 31 | 9 | 7 | 15 | 44:53 | 34 |
15
|
FC La Tour/Le Paquier | 32 | 9 | 6 | 17 | 57:66 | 33 |
16
|
Νταρντάνια Λαουσάνε | 32 | 9 | 5 | 18 | 52:71 | 32 |
17
|
FC Veyrier Sports | 32 | 7 | 8 | 17 | 45:79 | 29 |
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Prishtina Bern | 30 | 22 | 6 | 2 | 82:24 | 72 |
2
|
FC Besa Biel/Bienne | 30 | 19 | 5 | 6 | 84:45 | 62 |
3
|
BSC Old Boys | 30 | 17 | 5 | 8 | 82:65 | 56 |
4
|
FC Muri-Gümligen | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:39 | 47 |
5
|
SC Dornach | 30 | 14 | 4 | 12 | 63:57 | 46 |
6
|
FC Bosporus | 30 | 13 | 6 | 11 | 69:57 | 45 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan | 30 | 12 | 5 | 13 | 53:59 | 41 |
8
|
SC Binningen | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:51 | 39 |
9
|
FC Concordia Lausanne | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:54 | 38 |
10
|
FC Pratteln | 30 | 9 | 10 | 11 | 39:50 | 37 |
11
|
FC Ueberstorf | 30 | 10 | 6 | 14 | 44:60 | 36 |
12
|
FC Ajoie-Monterri | 30 | 9 | 8 | 13 | 43:56 | 35 |
13
|
FC Liestal | 30 | 9 | 7 | 14 | 49:58 | 34 |
14
|
SC Schöftland | 30 | 8 | 9 | 13 | 43:58 | 33 |
15
|
Μπουντεντόρφ | 30 | 6 | 7 | 17 | 50:83 | 25 |
16
|
FC Erguël | 30 | 4 | 9 | 17 | 35:64 | 21 |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Collina d'Oro | 28 | 20 | 4 | 4 | 56:23 | 64 |
2
|
Λοκάρνο | 28 | 16 | 4 | 8 | 51:31 | 52 |
3
|
Ζούγκ 94 | 28 | 14 | 9 | 5 | 68:39 | 51 |
4
|
FC Brunnen | 28 | 13 | 7 | 8 | 53:38 | 46 |
5
|
Σούρσε | 28 | 13 | 5 | 10 | 48:55 | 44 |
6
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 28 | 10 | 12 | 6 | 30:23 | 42 |
7
|
Ρεντ Σταρ | 28 | 12 | 6 | 10 | 52:34 | 42 |
8
|
Μπουχς | 28 | 8 | 13 | 7 | 40:40 | 37 |
9
|
SC Emmen | 28 | 10 | 6 | 12 | 43:49 | 36 |
10
|
Γκολντάου | 28 | 10 | 6 | 12 | 41:54 | 36 |
11
|
SC Cham II | 28 | 10 | 5 | 13 | 44:58 | 35 |
12
|
FC Perlen-Buchrain | 28 | 9 | 5 | 14 | 42:45 | 32 |
13
|
Ascona | 28 | 7 | 6 | 15 | 28:48 | 27 |
14
|
FC Unterstrass | 28 | 5 | 7 | 16 | 40:61 | 22 |
15
|
Κίκερς Λουκέρνης | 28 | 4 | 3 | 21 | 30:68 | 15 |
16
|
SC Zofingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Schaffhausen | 30 | 23 | 4 | 3 | 81:31 | 73 |
2
|
Φράουενφελντ | 30 | 18 | 6 | 6 | 64:58 | 60 |
3
|
Βιντάου | 30 | 14 | 8 | 8 | 73:56 | 50 |
4
|
FC Bülach | 30 | 14 | 7 | 9 | 64:54 | 49 |
5
|
FC Wil 1900 2 | 30 | 13 | 8 | 9 | 67:50 | 47 |
6
|
Chur 97 | 30 | 12 | 8 | 10 | 52:47 | 44 |
7
|
FC Lachen/Altendorf | 30 | 12 | 7 | 11 | 64:53 | 43 |
8
|
Ούστερ | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:56 | 42 |
9
|
Τχαλβίλ | 30 | 12 | 5 | 13 | 63:56 | 41 |
10
|
FC Bazenheid | 30 | 13 | 1 | 16 | 50:53 | 40 |
11
|
FC Dübendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:74 | 36 |
12
|
KF Dardania St. Gallen | 30 | 9 | 8 | 13 | 51:61 | 35 |
13
|
FC Rapperswil-Jona 2 | 30 | 10 | 4 | 16 | 50:65 | 34 |
14
|
FC Adliswil | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:56 | 34 |
15
|
FC Tägerwilen | 30 | 8 | 2 | 20 | 48:97 | 26 |
16
|
FC Weesen | 30 | 4 | 9 | 17 | 52:76 | 21 |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
Μπουντεντόρφ |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |
2. Liga - Interregional 1 23/24: 2023-2024
2. Liga - Interregional 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Prishtina Bern | ||||||
|
FC Besa Biel/Bienne | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Concordia Lausanne | ||||||
|
Μπουντεντόρφ | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
SC Schöftland | ||||||
|
FC Liestal | ||||||
|
FC Erguël |
2. Liga - Interregional 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Μπουχς | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Unterstrass | ||||||
|
FC Ascona | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
FC Collina d'Oro | ||||||
|
Κίκερς Λουκέρνης | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
FC Perlen-Buchrain | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Zofingen | ||||||
|
Γκολντάου |
2. Liga - Interregional 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
FC Adliswil | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
SV Schaffhausen | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Rapperswil-Jona 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Weesen | ||||||
|
FC Tägerwilen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
FC Bülach |