Laura Chylice - Ryś Laski , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Laura Chylice
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | KS Halinów - Laura Chylice | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-18 | Laura Chylice - Znicz II Pruszków | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | GKS Podolszyn - Laura Chylice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Laura Chylice - Champion Warszawa | 3 - 3 |
Σειρά 8
Γενικός
Laura Chylice + Ryś Laski Less than 4.5 cards 10 από 10
Laura Chylice Χωρίς Ήττες 3
Laura Chylice Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Laura Chylice Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Laura Chylice Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
Ryś Laski Ήττες 3
Ryś Laski Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ryś Laski Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Laura Chylice - Ryś Laski
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Laura Chylice - Ryś Laski, ώρα έναρξης 2024-06-08 12:00:00 διεθνής ώρα.
Laura Chylice και Ryś Laski συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ryś Laski
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Znicz II Pruszków - Ryś Laski | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód Zielonki - Ryś Laski | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |