Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Mazur Radzymin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Mazur Radzymin - Bug Wyszków | 1 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
Mazur Radzymin + Wicher Kobyłka Less than 4.5 cards 8 από 8
Mazur Radzymin Χωρίς νίκες 8
Mazur Radzymin Χωρίς μηδέν παθητικό 8
Mazur Radzymin Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Wicher Kobyłka Νίκες 4
Wicher Kobyłka Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Wicher Kobyłka Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka, ώρα έναρξης 2024-06-08 15:30:39 διεθνής ώρα.
Mazur Radzymin και Wicher Kobyłka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Wicher Kobyłka
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Wicher Kobyłka - Okęcie Warszawa | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Delta Warszawa - Wicher Kobyłka | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Wicher Kobyłka - Orły Zielonka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Wicher Kobyłka - KS Dąb Wieliszew | 3 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | PKS Radość Warszawa - Wicher Kobyłka | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |