Orkan Chorzemin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Orkan Chorzemin
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Sparta Szamotuły - Orkan Chorzemin | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Orkan Chorzemin - Sparta Oborniki | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Orkan Chorzemin - Pogoń Łobżenica | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | KS Korona Stróżewo - Orkan Chorzemin | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy | 1 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Orkan Chorzemin - Polonia Jastrowie | 6 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Zamek Gołańcz - Orkan Chorzemin | 2 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Orkan Chorzemin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 0 - 3 |
Σειρά 8
Γενικός
Orkan Chorzemin Νίκες 3
Orkan Chorzemin Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Orkan Chorzemin Less than 4.5 cards 9 από 9
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Orkan Chorzemin + Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Χωρίς Ήττες 3
Orkan Chorzemin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Orkan Chorzemin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, ώρα έναρξης 2024-06-08 12:00:23 διεθνής ώρα.
Orkan Chorzemin και Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Pniewy | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Kłos Gałowo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | - | |
2024-08-24 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Kłos Gałowo | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Lubuszanin Trzcianka - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Iskra Szydłowo | 3 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Korona Stróżewo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wełna Skoki | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Orkan Chorzemin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Piast Kobylnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:32 | 68 |
2
|
Zamek Gołańcz | 30 | 20 | 5 | 5 | 70:39 | 65 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 30 | 19 | 6 | 5 | 94:42 | 63 |
4
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 30 | 18 | 4 | 8 | 73:39 | 58 |
5
|
Kłos Budzyń | 30 | 16 | 6 | 8 | 70:53 | 54 |
6
|
KP Piła | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:51 | 50 |
7
|
Warta Międzychód | 30 | 14 | 8 | 8 | 71:53 | 50 |
8
|
Płomień Przyprostynia | 30 | 15 | 4 | 11 | 85:68 | 49 |
9
|
Orkan Chorzemin | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:64 | 40 |
10
|
KS Korona Stróżewo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:77 | 36 |
11
|
Sparta Szamotuły | 30 | 8 | 9 | 13 | 54:72 | 33 |
12
|
Sokół Pniewy | 30 | 7 | 6 | 17 | 46:82 | 27 |
13
|
Wełna Skoki | 30 | 7 | 6 | 17 | 43:67 | 27 |
14
|
Sparta Oborniki | 30 | 6 | 6 | 18 | 45:64 | 24 |
15
|
Leśnik Margonin | 30 | 6 | 3 | 21 | 38:80 | 21 |
16
|
Polonia Jastrowie | 30 | 3 | 3 | 24 | 37:101 | 12 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SMS Ślesin | 30 | 23 | 3 | 4 | 97:27 | 72 |
2
|
Polonia Golina | 30 | 23 | 2 | 5 | 102:34 | 71 |
3
|
Γκόρνικ Κόνιν | 30 | 22 | 4 | 4 | 94:19 | 70 |
4
|
Meblorz Swarzędz | 30 | 21 | 1 | 8 | 77:39 | 64 |
5
|
Avia Kamionki | 30 | 19 | 4 | 7 | 79:48 | 61 |
6
|
Olimpia Koło | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:47 | 51 |
7
|
Lechia Kostrzyn | 30 | 14 | 4 | 12 | 69:55 | 46 |
8
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:62 | 43 |
9
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 1 | 15 | 60:65 | 43 |
10
|
Polanin Strzałkowo | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:55 | 41 |
11
|
Kłos Zaniemyśl | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:47 | 37 |
12
|
GKS Dopiewo | 30 | 7 | 1 | 22 | 45:102 | 22 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 6 | 4 | 20 | 42:100 | 22 |
14
|
Przemysław Poznań | 30 | 6 | 2 | 22 | 29:83 | 20 |
15
|
AP Reissa Poznań | 30 | 5 | 1 | 24 | 45:111 | 16 |
16
|
SKP Słupca | 30 | 1 | 8 | 21 | 26:111 | 11 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Śrem | 28 | 22 | 3 | 3 | 58:24 | 69 |
2
|
Zawisza Łęka Opatowska | 28 | 21 | 3 | 4 | 94:47 | 66 |
3
|
Krobianka Krobia | 28 | 18 | 4 | 6 | 75:37 | 58 |
4
|
ZEFKA Kobyla Góra | 28 | 18 | 4 | 6 | 73:36 | 58 |
5
|
Astra Krotoszyn | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:35 | 46 |
6
|
KKS II Kalisz | 28 | 13 | 5 | 10 | 54:46 | 44 |
7
|
Kania Gostyń | 28 | 11 | 6 | 11 | 58:36 | 39 |
8
|
Pelikan Grabów | 28 | 10 | 7 | 11 | 60:51 | 37 |
9
|
Rawia Rawicz | 28 | 9 | 8 | 11 | 26:35 | 35 |
10
|
Dąbroczanka Pępowo | 28 | 10 | 2 | 16 | 68:75 | 32 |
11
|
Piast Czekanów | 28 | 8 | 6 | 14 | 53:67 | 30 |
12
|
Orzeł Mroczeń | 28 | 7 | 5 | 16 | 47:88 | 26 |
13
|
LZS Cielcza | 28 | 6 | 6 | 16 | 49:102 | 24 |
14
|
Victoria Ostrzeszów | 28 | 2 | 8 | 18 | 33:74 | 14 |
15
|
Piast Poniec | 28 | 3 | 4 | 21 | 36:93 | 13 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Jaraczewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Lider Swarzędz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
4
|
Wilki Wilczyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
5
|
Patria Buk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Stal Pleszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |