Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Promnik Gończyce
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka - Promnik Gończyce | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | Promnik Gończyce - Czarni Węgrów | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | Promnik Gończyce - Tajfun Jartypory | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Promnik Gończyce - Pogoń II Siedlce | 2 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | ŁDK Łosice - Promnik Gończyce | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Zryw Sobolew - Promnik Gończyce | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Promnik Gończyce + ULKS Gołąbek Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Promnik Gończyce + ULKS Gołąbek Less than 4.5 cards 10 από 10
ULKS Gołąbek Χωρίς Ήττες 3
ULKS Gołąbek Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Promnik Gończyce Χωρίς μηδέν παθητικό 11
Promnik Gończyce Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Siedlce, αγώνα Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek, ώρα έναρξης 2024-06-09 14:30:00 διεθνής ώρα.
Promnik Gończyce και ULKS Gołąbek συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Siedlce, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ULKS Gołąbek
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | ULKS Gołąbek - Pogoń III Siedlce | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Fenix Siennica - ULKS Gołąbek | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | ULKS Gołąbek - Watra Mrozy | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Wektra Zbuczyn - ULKS Gołąbek | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 203 | |||
2024-08-28 | ULKS Gołąbek - Grodzisk Krzymosze | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Podlasie II Sokołów Podlaski - ULKS Gołąbek | 1 - 2 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-14 | Armia Żelków - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | ULKS Gołąbek - MKS Małkinia | 5 - 1 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | Jutrzenka Cegłów - ULKS Gołąbek | 2 - 12 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Siedlce 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń II Siedlce | 30 | 25 | 2 | 3 | 123:25 | 77 |
2
|
Wektra Zbuczyn | 30 | 25 | 2 | 3 | 101:29 | 77 |
3
|
Fenix Siennica | 30 | 18 | 7 | 5 | 74:52 | 61 |
4
|
ULKS Gołąbek | 30 | 19 | 3 | 8 | 87:63 | 60 |
5
|
ŁDK Łosice | 30 | 13 | 9 | 8 | 74:56 | 48 |
6
|
Zryw Sobolew | 30 | 13 | 6 | 11 | 70:68 | 45 |
7
|
Orzeł Unin | 30 | 13 | 5 | 12 | 65:64 | 44 |
8
|
Hutnik Huta Czechy | 30 | 13 | 2 | 15 | 78:69 | 41 |
9
|
Sęp Żelechów | 30 | 12 | 4 | 14 | 75:78 | 40 |
10
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 2 | 16 | 56:70 | 38 |
11
|
MKS Małkinia | 30 | 11 | 4 | 15 | 56:64 | 37 |
12
|
Jastrząb Żeliszew | 30 | 10 | 5 | 15 | 54:72 | 35 |
13
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 30 | 8 | 5 | 17 | 64:94 | 29 |
14
|
Promnik Gończyce | 30 | 5 | 7 | 18 | 46:80 | 22 |
15
|
Czarni Węgrów | 30 | 4 | 8 | 18 | 37:88 | 20 |
16
|
Kolektyw Oleśnica | 30 | 2 | 3 | 25 | 40:128 | 9 |