Σέρα - Πορτουγκέσα (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σέρα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Democrata FC - Σέρα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ipatinga - Σέρα | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Σέρα - Itabuna | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Πορτουγκέσα - Σέρα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Σέρα - Πορτουγκέσα | 1 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Itabuna - Σέρα | 3 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-24 | Σέρα - Ipatinga | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-21 | Σέρα - Democrata FC | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Ρεάλ Νοροέστε - Σέρα | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
3.6
|
3.2
|
1.91
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 6
Γενικός
Πορτουγκέσα Χωρίς Ήττες 6
Πορτουγκέσα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Πορτουγκέσα More than 4.5 cards 8 από 9
Σέρα Χωρίς Ήττες 3
Σέρα Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Σέρα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 7
Σέρα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 8
Σέρα More than 4.5 cards 5 από 7
Σέρα - Πορτουγκέσα
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Σέρα - Πορτουγκέσα, ώρα έναρξης 2024-06-08 19:00:00 διεθνής ώρα.
Σέρα και Πορτουγκέσα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Πορτουγκέσα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Itabuna - Πορτουγκέσα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Πορτουγκέσα - Ουντάξ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Democrata FC - Πορτουγκέσα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Πορτουγκέσα - Σέρα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Σέρα - Πορτουγκέσα | 1 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-04 | Πορτουγκέσα - Democrata FC | 3 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ουντάξ - Πορτουγκέσα | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Πορτουγκέσα - Itabuna | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Πορτουγκέσα - Νόβα Ιγκουάτσου | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 7 | 5 | 0 | 2 | 13:7 | 15 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:8 | 11 |
4
|
Τρεμ | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:10 | 11 |
5
|
Μανάους | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:10 | 11 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:11 | 8 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:13 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 7 | 0 | 0 | 7 | 2:14 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:5 | 13 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | 13 |
3
|
Ρίβερ | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 7 | 2 | 4 | 1 | 11:12 | 10 |
5
|
Άλτος | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:10 | 9 |
6
|
Fluminense-PI | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | 8 |
7
|
Cametá SC | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:7 | 7 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 7 | 0 | 4 | 3 | 7:15 | 4 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 |
2
|
Αμέρικα Νατάλ | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 12 |
3
|
Σάντα Κρουζ | 7 | 4 | 0 | 3 | 11:11 | 12 |
4
|
Ιγκουάτου | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 11 |
5
|
Atlético Cearense | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:10 | 9 |
6
|
Σόουζα | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | 8 |
7
|
Μαρακανά | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:11 | 5 |
8
|
Πότιγκαρ | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:13 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:4 | 14 |
2
|
Άσα | 7 | 3 | 3 | 1 | 7:7 | 12 |
3
|
Ρετρό | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 11 |
4
|
Σακουπένσε | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 11 |
5
|
CSE | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | 8 |
6
|
Πετρολίνα | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | 8 |
7
|
Ζουζίρενσε | 7 | 1 | 3 | 3 | 4:7 | 6 |
8
|
Σεργκίπε | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:9 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:5 | 16 |
2
|
Ανάπολις | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:5 | 14 |
3
|
Ιπόρα | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | 11 |
4
|
Μίξτο | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 10 |
5
|
Καταλάνο | 7 | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 10 |
6
|
Ουνιάο | 7 | 1 | 5 | 1 | 6:6 | 8 |
7
|
Capital FC TO | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | 4 |
8
|
Ρελακ | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | 1 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 7 | 4 | 3 | 0 | 10:4 | 15 |
2
|
Πορτουγκέσα | 7 | 3 | 4 | 0 | 9:4 | 13 |
3
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:3 | 12 |
4
|
Σέρα | 7 | 3 | 1 | 3 | 5:9 | 10 |
5
|
Democrata FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
6
|
Ρεάλ Νοροέστε | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | 7 |
7
|
Ipatinga | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:6 | 6 |
8
|
Ουντάξ | 7 | 0 | 2 | 5 | 2:9 | 2 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:1 | 16 |
2
|
Μαρίνγκα | 7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 16 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:4 | 8 |
5
|
Κόστα Ρίκα | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:12 | 8 |
6
|
Σάντο Αντρέ | 7 | 1 | 4 | 2 | 7:8 | 7 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 7 | 0 | 5 | 2 | 3:7 | 5 |
8
|
Πατροσινένσε | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 11 |
2
|
Σιανόρτε | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
3
|
Εσπορτίβο | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
4
|
Μπάρα | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:7 | 6 |
5
|
Χερσίλιο | 6 | 0 | 6 | 0 | 5:5 | 6 |
6
|
Κασκαβέλ | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:8 | 5 |
7
|
Αβενίντα | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
8
|
Novo Hamburgo | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |