Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19 (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σίγκμα Όλομουτς
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19 | 4 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάφ Ζλιν | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Παρντούμπιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Σπάρτα Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς | 2 - 3 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
4
|
3.5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 7
Γενικός
Σίγκμα Όλομουτς + Vysočina Jihlava U19 Less than 4.5 cards 10 από 10
Σίγκμα Όλομουτς Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Σίγκμα Όλομουτς Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Σίγκμα Όλομουτς Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Vysočina Jihlava U19 Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
Σίγκμα Όλομουτς + Vysočina Jihlava U19 Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 8
Σίγκμα Όλομουτς + Vysočina Jihlava U19 Less than 4.5 cards 10 από 10
Σίγκμα Όλομουτς Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19
Τσεχία, U19 1st Division, αγώνα Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19, ώρα έναρξης 2024-06-07 09:00:00 διεθνής ώρα.
Σίγκμα Όλομουτς και Vysočina Jihlava U19 συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19 1st Division, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Vysočina Jihlava U19
U19 1st Division | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | Σίγκμα Όλομουτς - Vysočina Jihlava U19 | 4 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Vysočina Jihlava U19 - Σλοβάτσκο | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Βικτόρια Πλζέν - Vysočina Jihlava U19 | 7 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Vysočina Jihlava U19 - Καρβίνα | 3 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Μπάνικ Οστράβα - Vysočina Jihlava U19 | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
U19 1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 18 | 7 | 5 | 64:37 | 61 |
2
|
Βικτόρια Πλζέν | 30 | 15 | 8 | 7 | 66:42 | 53 |
3
|
1 Μπρνο | 30 | 17 | 2 | 11 | 63:51 | 53 |
4
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:42 | 50 |
5
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 14 | 5 | 11 | 67:56 | 47 |
6
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 14 | 6 | 11 | 46:54 | 47 |
7
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 14 | 3 | 13 | 57:36 | 45 |
8
|
Dukla Praha U19 | 30 | 12 | 8 | 10 | 48:41 | 44 |
9
|
Φαστάφ Ζλιν | 30 | 11 | 6 | 14 | 49:55 | 38 |
10
|
Σλοβάτσκο | 30 | 12 | 2 | 16 | 48:57 | 38 |
11
|
Vysočina Jihlava U19 | 30 | 10 | 6 | 14 | 46:63 | 36 |
12
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 10 | 5 | 15 | 44:48 | 35 |
13
|
Μπόλεσλαβ | 30 | 9 | 8 | 13 | 57:62 | 35 |
14
|
Slovan Liberec U19 | 30 | 9 | 7 | 14 | 50:69 | 34 |
15
|
Καρβίνα | 30 | 10 | 2 | 18 | 47:71 | 32 |
16
|
MFK Frydek Mistek U19 | 30 | 7 | 8 | 15 | 29:60 | 29 |