Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Vimobilia Będzino
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-12 | Vimobilia Będzino - Wieża Postomino | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-10-05 | Sława Sławno - Vimobilia Będzino | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | Iskra Białogard - Vimobilia Będzino | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | Vimobilia Będzino - Sokół Karlino | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Vimobilia Będzino - KSPN Spójnia Świdwin | 3 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Vimobilia Będzino - Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | 1 - 5 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino | 8 - 1 |
Σειρά 9
Γενικός
Vimobilia Będzino + Wiekowianka Wiekowo Less than 4.5 cards 10 από 10
Wiekowianka Wiekowo Χωρίς νίκες 7
Wiekowianka Wiekowo Χωρίς μηδέν παθητικό 10
Wiekowianka Wiekowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Wiekowianka Wiekowo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 8
Vimobilia Będzino Χωρίς νίκες 4
Vimobilia Będzino Χωρίς μηδέν παθητικό 8
Vimobilia Będzino Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Vimobilia Będzino Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, αγώνα Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo, ώρα έναρξης 2024-06-08 15:00:00 διεθνής ώρα.
Vimobilia Będzino και Wiekowianka Wiekowo συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Wiekowianka Wiekowo
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo | 6 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno | 1 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-11 | Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 30 | 23 | 5 | 2 | 111:15 | 74 |
2
|
Sparta Gryfice | 28 | 23 | 4 | 1 | 122:18 | 73 |
3
|
Rega Trzebiatów | 28 | 21 | 3 | 4 | 90:31 | 66 |
4
|
Vineta II Wolin | 30 | 18 | 4 | 8 | 80:41 | 58 |
5
|
Orzeł Łożnica | 28 | 15 | 7 | 6 | 64:39 | 52 |
6
|
Jantar Dziwnów | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:69 | 41 |
7
|
Światowid 63 Łobez | 30 | 12 | 4 | 14 | 47:70 | 40 |
8
|
Prawobrzeże Świnoujście | 30 | 10 | 9 | 11 | 51:57 | 39 |
9
|
Masovia Maszewo | 30 | 10 | 5 | 15 | 51:58 | 35 |
10
|
OKS Center MD Goleniów | 30 | 10 | 4 | 16 | 38:70 | 34 |
11
|
Piast Chociwel | 30 | 10 | 3 | 17 | 44:66 | 33 |
12
|
Polonia Płoty | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:84 | 33 |
13
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 30 | 8 | 8 | 14 | 50:91 | 32 |
14
|
Orzeł Grzędzice | 30 | 9 | 3 | 18 | 48:78 | 30 |
15
|
Sarmata Dobra | 30 | 6 | 2 | 22 | 44:101 | 20 |
16
|
Iskra Golczewo | 30 | 3 | 5 | 22 | 27:96 | 14 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:44 | 68 |
2
|
Energetyk Gryfino | 30 | 17 | 4 | 9 | 71:47 | 55 |
3
|
Osadnik Myślibórz | 30 | 17 | 2 | 11 | 75:48 | 53 |
4
|
KP Przecław | 29 | 16 | 4 | 9 | 87:60 | 52 |
5
|
GKS Kołbacz | 30 | 14 | 9 | 7 | 63:40 | 51 |
6
|
Jeziorak Szczecin | 30 | 14 | 6 | 10 | 81:70 | 48 |
7
|
Arkonia Szczecin | 30 | 15 | 3 | 12 | 83:71 | 48 |
8
|
Mierzynianka Mierzyn | 29 | 14 | 4 | 11 | 73:62 | 46 |
9
|
Iskra Banie | 30 | 13 | 7 | 10 | 82:65 | 46 |
10
|
Rurzyca Nawodna | 30 | 12 | 7 | 11 | 68:68 | 43 |
11
|
Stal Szczecin | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:54 | 43 |
12
|
KS Myśla Dargomyśl | 29 | 9 | 6 | 14 | 50:93 | 33 |
13
|
OKS Hutnik Szczecin | 30 | 8 | 9 | 13 | 40:49 | 33 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 30 | 6 | 6 | 18 | 39:74 | 24 |
15
|
Morzycko Moryń | 30 | 6 | 4 | 20 | 41:77 | 22 |
16
|
Ehrle Dobra | 27 | 1 | 2 | 24 | 18:104 | 5 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gavia Choszczno | 30 | 24 | 3 | 3 | 146:25 | 75 |
2
|
Ina Ińsko | 30 | 24 | 2 | 4 | 99:30 | 74 |
3
|
Pogoń Barlinek | 30 | 24 | 1 | 5 | 112:27 | 73 |
4
|
Olimp Złocieniec | 30 | 17 | 4 | 9 | 59:49 | 55 |
5
|
Zorza Dobrzany | 30 | 17 | 3 | 10 | 87:61 | 54 |
6
|
Kłos Pełczyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:50 | 50 |
7
|
Sokół Pyrzyce | 30 | 15 | 3 | 12 | 56:46 | 48 |
8
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 30 | 14 | 5 | 11 | 66:59 | 47 |
9
|
MKS Remor Recz | 30 | 13 | 6 | 11 | 58:49 | 45 |
10
|
Calisia Kalisz Pomorski | 30 | 12 | 6 | 12 | 65:60 | 42 |
11
|
Lech Czaplinek | 30 | 10 | 6 | 14 | 45:59 | 36 |
12
|
Santos Kłębowiec | 30 | 8 | 1 | 21 | 48:106 | 25 |
13
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 30 | 7 | 3 | 20 | 49:78 | 24 |
14
|
Korona Człopa | 30 | 5 | 3 | 22 | 33:113 | 18 |
15
|
Orzeł Bierzwnik | 30 | 4 | 5 | 21 | 41:90 | 17 |
16
|
Sokół Suliszewo | 30 | 2 | 2 | 26 | 33:163 | 8 |