Avia II Świdnik - Hetman Gołąb (7-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Avia II Świdnik
IV. Liga - Lubelska | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-18 | Avia II Świdnik - Σταλ Κρασνίκ | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-15 | Opolanin Opole Lubelskie - Avia II Świdnik | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-07 | Avia II Świdnik - Gryf Gmina Zamość | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-01 | Granit Bychawa - Avia II Świdnik | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Avia II Świdnik - Łada 1945 Biłgoraj | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-21 | Sygnał Lublin - Avia II Świdnik | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Avia II Świdnik - Kłos Chełm | 1 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Lublin | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Stal II Kraśnik - Avia II Świdnik | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-12 | Orion Niedrzwica Duża - Avia II Świdnik | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-09 | Avia II Świdnik - Hetman Gołąb | 7 - 1 |
Σειρά 3
Γενικός
Avia II Świdnik + Hetman Gołąb Less than 4.5 cards 10 από 10
Avia II Świdnik Νίκες 3
Avia II Świdnik Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
Avia II Świdnik - Hetman Gołąb
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Lublin, αγώνα Avia II Świdnik - Hetman Gołąb, ώρα έναρξης 2024-06-09 14:00:18 διεθνής ώρα.
Avia II Świdnik και Hetman Gołąb συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Lublin, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Hetman Gołąb
Klasa Okręgowa - Lublin | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Hetman Gołąb - Polesie Kock | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-09 | Avia II Świdnik - Hetman Gołąb | 7 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | Hetman Gołąb - Tur Milejów | 1 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | Wisła II Puławy - Hetman Gołąb | 0 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | Hetman Gołąb - MKS Unia Bełżyce | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Lublin 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sygnał Lublin | 29 | 23 | 4 | 2 | 85:36 | 73 |
2
|
Avia II Świdnik | 30 | 19 | 6 | 5 | 89:35 | 63 |
3
|
Cisy Nałęczów | 30 | 17 | 6 | 7 | 77:51 | 57 |
4
|
Polesie Kock | 30 | 16 | 7 | 7 | 71:46 | 55 |
5
|
MKS Ruch Ryki | 30 | 17 | 3 | 10 | 57:42 | 54 |
6
|
Wisła II Puławy | 29 | 15 | 6 | 8 | 87:48 | 51 |
7
|
POM - Iskra Piorowice | 30 | 15 | 4 | 11 | 52:46 | 49 |
8
|
Tur Milejów | 30 | 12 | 4 | 14 | 55:66 | 40 |
9
|
Trawena Trawniki | 30 | 10 | 8 | 12 | 43:49 | 38 |
10
|
Hetman Gołąb | 30 | 11 | 4 | 15 | 53:64 | 37 |
11
|
MKS Unia Bełżyce | 29 | 9 | 8 | 12 | 53:59 | 35 |
12
|
Sokół Konopnica | 29 | 9 | 4 | 16 | 32:56 | 31 |
13
|
LKS Stróża | 30 | 9 | 2 | 19 | 60:80 | 29 |
14
|
Orion Niedrzwica Duża | 30 | 6 | 6 | 18 | 42:76 | 24 |
15
|
Czarni Dęblin | 30 | 6 | 3 | 21 | 32:62 | 21 |
16
|
Stal II Kraśnik | 30 | 6 | 1 | 23 | 32:104 | 19 |