FC Dridu - Recolta Malu Roșu (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Dridu
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Dridu - FC 2018 Rovine | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | CS Real Cosâmbești - FC Dridu | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Dridu - AFC Iazu | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Staruinta Brosteni - FC Dridu | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Dridu - Victoria Muntenii Buzău | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Infrățirea Jilavele - FC Dridu | 9 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Dridu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 5 - 1 | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | FC Dridu - Recolta Malu Roșu | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Infrățirea Jilavele II - FC Dridu | 2 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | FC Dridu - AS Coșereni | 3 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
FC Dridu + Recolta Malu Roșu Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Dridu Χωρίς μηδέν παθητικό 5
FC Dridu Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
FC Dridu Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Recolta Malu Roșu Νίκες 10
Recolta Malu Roșu Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
Recolta Malu Roșu Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
FC Dridu - Recolta Malu Roșu
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα FC Dridu - Recolta Malu Roșu, ώρα έναρξης 2024-06-16 15:00:00 διεθνής ώρα.
FC Dridu και Recolta Malu Roșu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Recolta Malu Roșu
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Recolta Malu Roșu - Unirea Ion Roată | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Recolta Malu Roșu - AS Juventus Borănești | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | Unirea Garbovi - Recolta Malu Roșu | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | FC Dridu - Recolta Malu Roșu | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Recolta Malu Roșu - Fulgerul Fierbinți | 7 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | Victoria Muntenii Buzău II - Recolta Malu Roșu | 0 - 3 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | Recolta Malu Roșu - Libertatea Sălcioara | 14 - 4 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |